ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З початку АТО/ООС захисникам виплатили 26,8 млрд грн додаткових винагород

Важливо Інфографіка Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2020, 11:56

Лише цього року сума виплат сягнула 6,6 млрд грн, повідомили в Департаменті фінансів Міноборони.

Для порівняння: у 2014 році — 3,6 млрд грн; у 2015 році — 3 млрд грн; у 2016 році — 1,7 млрд грн; у 2017 році — 3 млрд грн; у 2018 році — 3,8 млрд грн; у 2019 році — 5,1 млрд грн.

Від початку військового конфлікту на Донбасі за успішне виконання бойових завдань у складі підрозділу заохотили 3 747 військовослужбовців на суму 16,78 млн грн. За знищення (захоплення) техніки противника (166 одиниць техніки) виплатили 4,87 млн грн. Ці кошти розподілені між 739 військовослужбовцями (від 12,2 до 243,6 тис. грн, залежно від виду знищеної (захопленої) техніки).

Нагадаємо, що за умови проходження служби в ООС військовослужбовцю контрактної служби додатково виплачується винагорода за безпосередню участь у воєнних конфліктах, у заходах із ЗНБО, відсічі та стримування збройної агресії РФ чи в антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду. Наразі за повний місяць служби на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону, в акваторії Азовського моря сума виплати становить 17 000 грн. В інших місцях дислокації в межах визначеного району ЗНБО — 6 500 грн.

Виплачують у військах винагороду за створення безпечних умов виконання бойових завдань і збереження життя та здоров’я під час участі в заходах із ЗНБО, відсічі та стримування збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях:

Як повідомили в Департаменті фінансів Міноборони, найближчим часом підвищення розмірів виплат військовослужбовцям, які виконують завдання у складі підрозділів операції Об’єднаних сил, не планується.

Нині, приміром, мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовця контрактної служби становить 10 137 грн. А за умови проходження служби в ООС на першій лінії зіткнення — 32 137 грн.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 9 населених пунктів Харківської області.

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

На межі Дніпропетровщини та Донеччини 141-ша окрема механізована бригада звільнила село Січневе. Штурмовики підрозділу «Шквал» ліквідували 50 окупантів, ще 8-х взяли в полон.

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

В експериментальний проєкт «Контракт 18–24» включили 67-му окрему механізовану бригаду Збройних Сил України. У переліку вакантних посад оператори безпілотних літальних апаратів та наземних роботизованих комплексів.

ВАКАНСІЇ

Розвідник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Токаp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

--- ---