ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євроатлантична інтеграція України: на порядку денному – реформування сектору безпеки і оборони за стандартами НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2020, 16:55 0

Перший заступник Секретаря РНБО України генерал-полковник Михайло Коваль взяв участь у другому засіданні оновленого складу Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, яке відбулося у форматі відеоконференції.

Про це повідомляє пресслужба РНБО України.

Під час засідання учасники обговорили широке коло питань порядку денного та прогрес України в реформуванні сектору безпеки і оборони за стандартами НАТО.

Зокрема було розглянуто питання розробки, узгодження та затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2021 рік.

Окрему увагу учасники приділили розробці цілісної державної стратегії стандартизації та створення національної системи переходу на стандарти НАТО, а також оглянули комплексний пакет допомоги НАТО для України та шляхи його оновлення в контексті сумісництва з ключовими документами стратегічного планування сектору безпеки і оборони.

Крім того, було обговорено наступні питання: щодо розробки проєкту Стратегії комунікації державної політики євроатлантичної інтеграції України на 2021–2025 роки та відповідного Плану заходів на 2021 рік; впровадження Методичних рекомендацій з інтеграції гендерних підходів в систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України; розробки та реалізації проєкту Україна – НАТО стосовно переходу з військової кар’єри на професійну цивільну.

Також учасники ознайомилися з результатами функціонального обстеження державних органів у сфері євроатлантичної інтеграції та станом розроблення програм професійного навчання для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо євроатлантичної інтеграції України та розробки й оцінки Річної національної програми.

Читайте нас в Telegram