ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

150 тисяч гривень отримав Терешківський ліцей на Полтавщині як найкращий з викладання предмета «Захист України»

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Грудня 2020, 20:38

Конкурс започатковано ще у 2017 році, – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного ТЦК і СП з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай про регіональні змагання закладів загальної середньої та професійної освіти.

Учасники представили проєкти, що стали гідними уваги не тільки журі, а й викликали жвавий інтерес керівництва освітніх закладів з інших областей.

Головний приз у розмірі 150 тисяч гривень отримав Терешківський ліцей Полтавського району. Другим став Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців з Хоролу, який отримав 75 тисяч гривень. А 25 тисяч гривень за третє місце вручили Зіньківській спеціалізованій школі № 1. Отримані кошти, за словами освітян, у повному обсязі використають на придбання навчальних посібників, обладнання, подальшу розбудову спортивних містечок, смуг перешкод тощо.

Загалом, окрім суттєвого та цільового стимулювання розвитку матеріальної бази викладання предметів «Захист України» та «Фізичне виховання», конкурс, на думку його організаторів та учасників, відчутно сприяє посиленню військово-патріотичної складової виховання молоді, стимулює її громадянську активність і підвищує привабливість армійської служби.

До слова, АрміяInform познайомилась із головними переможцями цьогорічних змагань, їхніми досягненнями й новаціями у вихованні майбутніх захисників. Своїми роздумами  про актуальність допризовної підготовки учнівської молоді, сучасними методиками та творчими планами в найближчому репортажі поділяться директор ліцею Катерина Пилипенко й учасники бойових дій на сході – голова Терешківської ОТГ Віталій Турпітько й викладач предмета «Захист України» в ліцеї Григорій Маляренко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Мала авіація відкриває небо для великої»: до ворожої ЗРК С-300 навідався дрон літакового типу
«Мала авіація відкриває небо для великої»: до ворожої ЗРК С-300 навідався дрон літакового типу

ЗРК С-300 російських окупантів уразив безпілотник типу «крило» підрозділу БПЛА «Крила Кабана» 17-го центру спецпризначення Військової служби правопорядку.

Коригував атаки по Києву «під прикриттям» виконання оборонних замовлень: СБУ затримала підприємця
Коригував атаки по Києву «під прикриттям» виконання оборонних замовлень: СБУ затримала підприємця

СБУ затримала коригувальника, який готував серію повітряних атак рф по вітчизняних компаніях, які ремонтують та модернізують військовий транспорт.

«Проводимо наступальні дії»: на Гуляйпільському напрямку росіян поставили в незручне становище
«Проводимо наступальні дії»: на Гуляйпільському напрямку росіян поставили в незручне становище

Наступальні дії підрозділів Сил оборони на Гуляйпільському напрямку змусили росіян відволіктися від Запорізького напрямку.

«Ціль з’явилася раптово і за мить була знищена» — Андрій про свій перший збитий БПЛА
«Ціль з’явилася раптово і за мить була знищена» — Андрій про свій перший збитий БПЛА

Андрій коригує напрямок вогню у складі розрахунку зенітної установки.

Операторка дронів з позивним «Джері»: Моя служба зараз — це мотивація помститися за нього
Операторка дронів з позивним «Джері»: Моя служба зараз — це мотивація помститися за нього

Юлі з позивним «Джері» — 22 роки. Той вік, коли в цивільному житті обирають сукні або планують кар’єру, вона обрала піксель, бо знала: її місце — у ЗСУ.

Підтримка справедливого й тривалого миру: у Києві відбувся саміт «Україна — країни Північної Європи та Балтії»
Підтримка справедливого й тривалого миру: у Києві відбувся саміт «Україна — країни Північної Європи та Балтії»

У четверті роковини з початку повномасштабного російського вторгнення в Києві відбувся саміт «Україна — країни Північної Європи та Балтії».

ВАКАНСІЇ
Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Кулеметник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Командир катера

від 22000 до 100000 грн

Київ

Військова частина А4269

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій | Військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина А0528

--- ---