ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники місії UNIFIER в Україні навчали курсантів-розвідників сучасним формам управління підрозділами

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Грудня 2020, 12:07 1

У Військовій академії (м. Одеса) завершився заключний етап навчального курсу TLP, який протягом місяця викладали представники міжнародної місії UNIFIER в Україні для курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, Про це повідомляє АрміяInform..

Навчання складалося з трьох етапів. На першому, який тривав протягом двох тижнів, курсанти опанували теоретичну частину курсу. Зокрема, навчилися розпізнавати тактичні позначки країн НАТО, отримали базову інформацію про військову систему цілевказання (MGRS) та порядок роботи процедури управління військами (TLP). Усе це дало слухачам змогу впевнено відчувати себе під час практичних занять на третьому та четвертому тижнях.

Саме на третьому етапі курсанти побували в ролі командирів відділень / взводів. І хоча заняття проходили в аудиторіях, викладачі місії організували їх з моделюванням ситуації в умовах, наближених до реальних бойових дій. Кожен курсант отримував бойове розпорядження, аналізував його, розробляв варіанти дій, а потім складав бойовий наказ із урахуванням усіх обставин, які могли вплинути на виконання завдання.

Кінцевою фазою навчань стало закріплення набутих в аудиторіях навичок під час польового вишкілу. Майбутні командири розвідувальних взводів на практиці відпрацювали роботу командира згідно з доктриною TLP в умовах, наближених до бойової обстановки. Перебуваючи в ролі командирів, взводів, командирів відділень вони здійснювали управління підрозділами дотримуючись протоколу та порядку TLP.

– Для мене ці заняття виявилися дуже корисними з точки зору опанування навичками сучасних форм і методів управління підрозділом, − поділився враженнями від навчань курсант на ім’я Олександр. − І хоча я вже маю бойовий досвід, командував відділенням у районі проведення ООС, нові знання та навички дуже корисні для мене.

– Підготовка ваших курсантів згідно з навчальним курсом TLP – це не тільки досвід, який знадобиться майбутнім офіцерам ЗСУ в повсякденній службі, це також частина навичок і вмінь, необхідних для ефективної роботи в рамках співпраці з країнами НАТО, − підкреслили представники місії.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram