ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні за добу зафіксовано 15 131 новий випадок COVID-19, у ЗСУ – 183

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Грудня 2020, 10:32

Станом на 4 грудня 2020 року в Україні зафіксовано 15 131 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. За минулу добу госпіталізовано 1 776 осіб; летальних випадків – 235; одужало – 13 383 особи; здійснено тестувань за добу – 74 880. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Станом на 10.00  4 грудня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 3 235 осіб. Всього за час пандемії одужало – 7 627 осіб, летальних випадків – 27. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 431 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби, – 58 осіб.

За минулу добу зареєстровано 183 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Читайте нас в Telegram
Костянтинівський, Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю

Від початку доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 61 бойове зіткнення.

Можуть бути провокації: СБУ дала безпекові рекомендації до Великодня
Можуть бути провокації: СБУ дала безпекові рекомендації до Великодня

Через ризик російських провокацій напередодні та під час Великодня Служба безпеки України закликала громадян до пильності, опублікувавши відповідні рекомендації

Ухилянт стрибнув у крижаний Дністер просто в одязі, проте дістатися протилежного берега не встиг
Ухилянт стрибнув у крижаний Дністер просто в одязі, проте дістатися протилежного берега не встиг

На Вінниччині затримали військовозобов’язаного чоловіка, який так відчайдушно бажав переплисти до іншого берега Дністра, що стрибнув у річку просто в одязі.

«Якщо виявимо одного, він може привести до групи» — на Харківщині полюють на малі групи штурмовиків
«Якщо виявимо одного, він може привести до групи» — на Харківщині полюють на малі групи штурмовиків

На Куп’янсько-Лиманському напрямку росіяни не припиняють шукати слабкі місця в українській обороні.

«Будєт Майдан у Будапешті»: росіянці намагаються звинуватити українців у «заворушках» напередодні виборів
«Будєт Майдан у Будапешті»: росіянці намагаються звинуватити українців у «заворушках» напередодні виборів

Черговий вкид хворого розуму росіян «гласіт о том», що нібито українські військові обговорюють підготовку заворушень у Будапешті на кшталт Майдану.

«Примари» врятували косулю, яка заплуталась рогами в антидроновій сітці
«Примари» врятували косулю, яка заплуталась рогами в антидроновій сітці

Українські воїни врятували косулю, яка потрапила у пастку, заплутавшись в антидроновій сітці.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Майстер-сапер БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Кінолог-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Кулеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Снайпер

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

--- ---