ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Парламент підтримав законопроєкт щодо пенсій для військовослужбовців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2020, 16:18

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт № 2141 про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законопроєктом пропонується повернути редакції частини другої статті 13 та частини четвертої статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у відповідність до попередньої редакції (станом до 13.11.2016 року).

Проєктом також пропонується доповнити Закон новими статтями 63-1 та 63-2, якими, у відповідності до положень статті 92 Конституції України, визначаються порядок перерахунку пенсій особам, звільнених з військової служби та інших осіб, а також грошове забезпечення, яке має враховуватися при перерахунку пенсій.

Зокрема, пропонується встановити, що: максимальний розмір пенсії за вислугу років не повинен перевищувати 90 процентів відповідних сум грошового забезпечення, замість 70 процентів, встановлених на даний час; усі призначені за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням розміру грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Генсек НАТО: Обіцянка допомоги не закінчує війну, Україна потребує боєприпасів сьогодні і щодня
Генсек НАТО: Обіцянка допомоги не закінчує війну, Україна потребує боєприпасів сьогодні і щодня

НАТО підтримувало Україну з самого початку російського вторгнення і буде підтримувати протягом усіх викликів, що стоятимуть перед країною.

Відпрацювали ATACMS — на окупованих територіях уразили пункту управління та склади БПЛА
Відпрацювали ATACMS — на окупованих територіях уразили пункту управління та склади БПЛА

За допомогою американських балістичних ракет ATACMS були уражено пункти управління, склади боєприпасів і МТЗ та ремонтну базу противника.

Володимир Зеленський присвоїв чергові військові звання командувачу ДШВ і заступнику глави Офісу Президента
Володимир Зеленський присвоїв чергові військові звання командувачу ДШВ і заступнику глави Офісу Президента

Президент Володимир Зеленський 24 лютого підписав укази про присвоєння чергових військових звань.

На окупованих територіях уразили ППО, РСЗВ та район зосередження живої сили ворога — Генштаб ЗСУ
На окупованих територіях уразили ППО, РСЗВ та район зосередження живої сили ворога — Генштаб ЗСУ

У районі населеного пункту Кацивелі (тимчасово окуповані території автономної республіки Крим) уражено район зосередження живої сили ворога.

Намагався влаштуватися «на роботу» до оборонного заводу щоб «зливати» координати: СБУ затримала працівника комбінату
Намагався влаштуватися «на роботу» до оборонного заводу щоб «зливати» координати: СБУ затримала працівника комбінату

СБУ затримала фігуранта, який намагався влаштуватися до оборонного заводу, щоб «зсередини» зливати ворогу координати місцевих підприємств, що працюють на фронт.

У перші дні вторгнення ворог намагався знищити наші позиції — водій ЗРК про початок великої війни
У перші дні вторгнення ворог намагався знищити наші позиції — водій ЗРК про початок великої війни

Ігор — водій зенітного ракетного комплексу зенітної ракетної Одеської бригади. Йому 26 років, але військового досвіду чоловікові не бракує.

ВАКАНСІЇ
Артилерист в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор БПЛА (за контрактом у ЗСУ)

від 20100 до 170100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Водій, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---