ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майже 30 кінологів поповнили військові частини й підрозділи ЗСУ

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Грудня 2020, 19:21

На Хмельниччині в Об’єднаному навчально-тренувальному центрі Сил підтримки ЗС України завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Кінолог».

Упродовж шести тижнів у Кам’янець-Подільському 29 фахівців з різних військових частин Збройних Сил України опановували основи розведення й дресирування тварин, їхні анатомію й фізіологію, ветеринарну медицину, а також методику й тактику застосування собак у процесі виконання завдань за призначенням. Високу якість підготовки в Центрі забезпечила сучасна навчальна матеріально-технічна база, зокрема класи вишколу кінологів і ветеринарної підготовки, спеціальні навчальні місця залежно від напрямку спеціалізації службових собак.

Звертаючись до випускників, начальник кінологічного центру підполковник В’ячеслав Чорний подякував їм за професійний підхід до навчання й висловив сподівання, що засвоєний курс сприятиме подальшому вдосконаленню фахової майстерності та якнайшвидшій адаптації військовослужбовців на своїх посадах.

Після завершення навчань усі слухачі курсу отримали відповідні свідоцтва.

Фото Олега Гомілка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Запеклий бій за кожен метр»: 16-й армійський корпус про ситуацію в районі Дворічанського

«Запеклий бій за кожен метр»: 16-й армійський корпус про ситуацію в районі Дворічанського

Підрозділи 16-го армійського корпусу ЗСУ утримують ситуацію під контролем у районі Дворічанського на Куп’янському напрямку, застосовуючи тактику активної оборони.

Від початку року розміновано 34 300 га сільськогосподарських земель

Від початку року розміновано 34 300 га сільськогосподарських земель

Із січня по листопад 2025 року фахівці з розмінування очистили від вибухонебезпечних предметів 34 300 га земель сільськогосподарського призначення. Загалом з початку року було обстежено понад 43 000 га.

У Дніпрі чоловіка засуджено до 15 років ув’язнення за співпрацю з окупантами

У Дніпрі чоловіка засуджено до 15 років ув’язнення за співпрацю з окупантами

Суд визнав місцевого жителя винним у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України), та призначив 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

«Є „мули“, які підносять снаряди» — на Покровському напрямку атакують різні типи ворожих піхотинців

«Є „мули“, які підносять снаряди» — на Покровському напрямку атакують різні типи ворожих піхотинців

На Покровському напрямку ворог продовжує тиснути й інфільтровуватися до Покровська. Тривають міські бої. Пілоти Сил оборони разом з артилерією та піхотою постійно вражають ворога, тримають визначені рубежі.

Сучасна війна сформувала нову генерацію українських сержантів — Головнокомандувач ЗСУ

Сучасна війна сформувала нову генерацію українських сержантів — Головнокомандувач ЗСУ

Генерал Олександр Сирський привітав сержантський склад ЗСУ з Днем сержанта ЗСУ.

Два роки служила в піхоті, тепер перейшла до танкістів — історія сержанта «Бучи»

Два роки служила в піхоті, тепер перейшла до танкістів — історія сержанта «Бучи»

Молодший сержант Алла з позивним «Буча» зараз служить у танковому батальйоні 67-ї механізованої бригади, де вправно кермує пікапом — доставляє танкістів на ротацію та підвозить БК.

ВАКАНСІЇ

Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Оператор-наведення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---