Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
За добу в Україні зафіксовано 8 899 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Також за останню добу госпіталізовано – 1207 осіб; ️летальних випадків – 157; одужало – 5 100 осіб; здійснено тестувань за добу – 60 836 . Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
Станом на 10.00 03 листопада в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 1770 осіб. Всього за час пандемії одужало – 4256 осіб, летальних випадків – 17. На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 410 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 38 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
За минулу добу зареєстровано 115 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
З них у закладах охорони здоров’я перебуває 21 особа:
Житомирський військовий госпіталь – 6 військовослужбовців
Хмельницький військовий госпіталь та 66 військовий мобільний госпіталь – по 3 військовослужбовця
Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 2 військовослужбовця
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, Мукачівський та Миколаївський військові госпіталі – по 1 військовослужбовцю
Київська МКЛ – 1 військовослужбовець
Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 1 працівник ЗС України
Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.
На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 94 особи:
Київська область – 14 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України
Львівська область – 13 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України
Житомирська область – 12 військовослужбовців
Одеська область – 10 військовослужбовців та 4 працівника ЗС України
Вінницька область – 6 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України
Чернігівська область – 5 військовослужбовців
Дніпропетровська область – 4 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України
Миколаївська область – 4 військовослужбовця
Хмельницька область – 2 військовослужбовця та 2 працівника ЗС України
Донецька область – 3 військовослужбовцяІвано-Франківська та Закарпатська області – по 2 військовослужбовця
Тернопільська та Сумська області – по 1 військовослужбовцю
Черкаська та Рівненська області – по 1 працівнику ЗС України.
Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг зхворювання.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.
На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.
Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.
44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…