ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нові автоцистерни для підвозу води надходять у військо

Важливо Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Листопада 2020, 16:05

Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform заявив заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Наумчик.

– Наразі засобами підвозу води і продовольства ми укомплектовані не в повному обсязі. Нашим Центральним управлінням впродовж 2018-2020 років проведено відповідну роботу і, як наслідок, Міністерством оборони України допущено до експлуатації нову 6-кубову автоцистерну (АЦПВ 6.0. – Ред.) для води на базі автомобіля МАЗ. Проаналізувавши застосування підрозділів забезпечення в ООС (АТО) ми виробили інноваційний підхід щодо такої автоцистерни. Вона виготовлена з пропілену, а діжка має кубічну форму. На початку війни було дуже багато підбито автомобілів для підвозу води – вони схожі на паливозаправники за формою, тому їх противник передусім намагався знищити. Нова автоцистерна формою більше схожа на машину для перевезення майна чи продовольства. За державним оборонним замовленням торік у війська поставлено 6 таких автоцистерн, і в цьому році ще 6, – зазначив Дмитро Наумчик.

За його словами, триває розробка нових зразків технічних засобів підвозу продовольства та води – таких, як автомобіль-фургон рефрижератор та двовісний причіп-склад ПС-4у із двома відділеннями: холодильним і для зберігання провізії. Вже підписано відповідні спільні рішення та вироблені тактико-технічні завдання. Спочатку такими причепами забезпечуватимуть підрозділи, що виконують завдання в ООС.

– У 2021 році заплановано закупівлю наступної партії автоцистерн АЦПВ 6.0, дослідного зразка ПС-4у та продовження державних випробувань автомобіля-фургона рефрижератора, – додав заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Наумчик.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

Один з логістичних НРК 33-ї окремої механізованої бригади отримав пошкодження під час виконання бойового завдання. Йому на допомогу вирушив інший дрон, та успішно євакуював.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

Від початку доби зафіксовано 103 бойові зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники «Шквалу»нейтралізовують ворожу техніку, зв’язок та укриття у своїй зоні відповідальності.

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення НГУ «Спартан» взяли в полон окупанта, чию життєву історію можна було б назвати карикатурною, якби вона не була правдою.

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

ВАКАНСІЇ

Пілот БпЛА (літаюче крило)

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Водій

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)

від 50000 до 120000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець – Військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Гранатометник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

--- ---