ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-випускники додали до своєї льотної книжки понад 30 годин

20 Листопада 2020, 15:43

Старшокурсники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба успішно завершили цьогорічну льотну практику на вертольотах Мі-8 та Мі-2.

З початку березня польоти поетапно проходили на базі однієї з навчальних авіаційних бригад, що на Харківщині. До вивізної програми залучали курсантів 4-го та 5-го курсів льотного факультету. Всі вони виконали цьогорічну програму, отримали необхідний налітний час. При цьому майже половину практики було відведено самостійним польотам.

— Четвертий курс в повному обсязі опанував вертоліт Мі-2. Разом з льотчиками-інструкторами вони отримали по 15 годин нальотного часу. З наступного року курсанти пересядуть до кабіни складнішого вертольота Мі-8, — розповів льотчик-інструктор навчальної авіаційної бригади майор Андрій.

Водночас кожен п’ятикурсник додав до своєї льотної книжки понад 30 годин. Юнаки підіймалися в небо як командири екіпажу вертольота Мі-8. Навесні випускники діятимуть уже в ролі льотчика-штурмана. Також усі курсанти виконали обов’язкові стрибки з парашутом з висоти 600 метрів.

— Сьогодні я закінчив цьогорічну льотну практику на вертольоті Мі-8. Відпрацьовував політ на майданчик обмежених розмірів поза аеродромом.  Загалом за практику навчився виконувати польоти в зону на гранично малій висоті, на малій висоті, виконував імітацію відмови одного двигуна тощо, — зазначив курсант 5-го курсу Максим. — Незабаром ми повернемося до навчального закладу для вивчення теорії, а вже весною в нас знову розпочнеться льотна практика в ролі льотчиків-штурманів.

Під час залікових польотів більшість курсантів показали відмінні результати, продемонструвавши безпомилкові дії в небі.

Крім цього, на аеродромі навчальної авіаційної бригади тривають польоти льотно-інструкторського складу на літаках Л-39 «Альбатрос». Їхня основна мета — підвищення професійної майстерності офіцерів-льотчиків бригади.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Вишкіл