ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Карантинне зонування України не впливає на хід осіннього призову

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2020, 18:16

Про це кореспонденту АрміяInform розповів начальник відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Микола Качаненко.

— Карантинне зонування не впливає на хід призову. Якщо в певному регіоні на конкретній станції потяги не зупиняються через те, що вона розташована в «червоній» зоні, то призовників просто везуть на іншу станцію, звідки доправляють у військову частину. Тобто проблем з доставленням молодого поповнення до війська нині немає, — зазначив офіцер.

За його словами, коли призовники приїжджають у військову частину, вони проходять 14-денну обсервацію.

— Обсервація передбачає відсутність контактів з військовослужбовцями, які вже перебувають у частині: проживання в окремому приміщенні, проведення занять і харчування в інший час. За перших ознак респіраторної хвороби призовника відразу відправляють у військовий лікувальний заклад, — додав Микола Качаненко.

Він зауважив: як порівняти з весняним призовом, цієї осені особливих змін не відбулося.

— Ще навесні ми високо підняли планку заходів протидії коронавірусу. Нині так само — призовники, які прибувають на збірні пункти, проходять відповідне тестування, яке організовують у взаємодії з місцевою владою. Бо поки призовник не призваний, за нього відповідає місцева влада. Тому забезпечення дільниць, збірних пунктів масками, антисептиками теж відбувається коштом місцевої влади — згідно із Законом України про військовий обов’язок і військову службу. Надалі, коли призовник прибуває до війська, вже стає військовослужбовцем і всіма необхідними засобами його забезпечують Збройні Сили України.

 

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: