ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дрогобицьку інженерну техніку прийняли на озброєння ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Листопада 2020, 19:27

Йдеться, зокрема, про екскаватор одноківшевий ЕОВ-4421-МУ на базі автомобіля підвищеної прохідності КрАЗ-63221 та автокран КТА-25. Ця інженерна техніка пройшла відповідні випробування, конструкторська й експлуатаційна документація відповідає нормам.

– Маємо позитивний результат від Міноборони після завершення державних випробовувань нашої техніки, – повідомив генеральний директор Дрогобицького заводу автомобільних кранів Сергій Коваленко. – Сподіваємось на плідну співпрацю з оборонним відомством.

Екскаватор ЕОВ-4421-МУ призначений для відривання котлованів і траншей, завантаження й розвантаження конструкцій споруд та будматеріалів під час обладнання позицій військ (сил) і пунктів управління.

Автомобільний кран КТА-25 використовують для виконання завантажувально-розвантажувальних і монтажно-будівельних робіт зі звичайними та розрядними вантажами.

Варто додати, що завод автомобільних кранів у Дрогобичі – одне з найбільших машинобудівних підприємств у Західній Україні. Наразі виготовляє вантажопідіймальну техніку. В основному це автокрани «СИЛАЧ», на шасі «МАЗ», «КрАЗ», FORD Cargo, TATRA. Крім того, підприємство виготовляє баштові крани швидкого монтування, сміттєвози і автогідропідіймачі.

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform Озброєння та техніка