ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бригада імені короля Данила повернулася з району проведення ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2020, 15:09

Сьогодні в механізованій бригаді імені короля Данила відбулись урочистості з нагоди повернення особового складу частини з району проведення операції Об’єднаних сил до місця постійної дислокації.

Зустріти українських захисників прийшли народні депутати Верховної Ради України, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, заступник командувача оперативного командування «Захід» полковник Володимир Горбатюк, а також представники місцевої та районної влади.

— Ось уже сьомий рік поспіль ви мужньо бороните країну від ворога, — звернувся до військових Максим Козицький. — Ваш героїчний вчинок пам’ятатимуть наші діти й онуки, завдяки вам вони не бачитимуть жахіть війни. Дякую вам за службу!

Також командир механізованої бригади подякував своїм підлеглим за те, що вони чесно й гідно виконували свій військовий обов’язок на Донбасі.

— Я пишаюсь, що є командиром цієї бригади, — сказав полковник Сергій Поступальський. — Ми виконали всі бойові завдання з оборони української землі. Нині матимемо заслужений відпочинок, проведемо час у сімейному колі, а далі — готуватимемось до подальших завдань.

Військовослужбовців бригади нагородили орденами й медалями Президента України, Міністра оборони, начальника Генерального штабу та іншими військовими відзнаками.

Додамо, що механізована бригада імені короля Данила останніх пів року виконувала завдання зі стримування збройної агресії Російської Федерації в районі проведення операції Об’єднаних сил. На жаль, бригада має одну втрату: від ворожої міни загинув молодший лейтенант Тарас Матвіїв. Згодом Президент України присвоїв йому посмертно звання Героя України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform Армія і суспільство, Новини