ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Із Донеччини до війська відправили останню команду призовників

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Листопада 2020, 15:01 0

Наприкінці минулого тижня з Донецького обласного ТЦК та СП відбулася остання відправка юнаків на строкову військову службу.

– Нам вдалося достроково завершити призов, − каже заступник начальника Донецького обласного ТЦК та СП підполковник Андрій Глущенко. – До лав Збройних Сил та інших військових формувань під час цьогорічної осінньої кампанії призвано 500 юнаків Донеччини. За відсотковим значенням – приблизно 75% служитимуть у Сухопутних військах України та ДШВ, 17% стануть прикордонниками, 8% вибули для служби в Державній спеціальній службі транспорту.

Нам вдалося поспілкуватися і з представницею навчального центру Сухопутних військ України «Десна», яка прибула до обласного збірного пункту в Маріуполі для супроводу молодого поповнення.

– Команда юнаків, яких я супроводжую – 60 осіб віком від 18 до 24 років. Дуже люблю приїжджати за хлопцями в Маріуполь. З ними легко працювати – душевні, слухняні. Яку б задачу не поставила, все виконують. Цей призов не виняток – я дуже задоволена, − каже заступник командира другого навчального зенітного-ракетного дивізіону з морально-психологічного забезпечення НЦ «Десна» майор Жанна Савенко.

Крім того, офіцер розповіла про вимоги, які ставить керівництво Центру до призовників.

– Насамперед, це стан здоров’я. Навіть сьогодні одного хлопця змушено відвезли до лікарні, а потім відправити додому через підвищений тиск. Розуміємо, що дитина перехвилювалася, але ж і ризикувати його здоров’ям теж не можемо. По-друге, намагаємося набрати хлопців з благополучних сімей, адже від цього залежить морально-психологічний стан та ділові якості юнаків. Ми всі чітко повинні розуміти, що строкова служба – це поводження зі зброєю, колективні відносини. Тож повинні бути впевнені, що людина не зірветься морально в якийсь момент, − говорить офіцер.

Жанна Савенко розповіла, що півтора місяця хлопці активно вивчатимуть загальновійськові дисципліни, а потім їх розподілять у військові частини.

Фото пресслужби Донецького обласного ТЦК та СП

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Події