Запорукою спроможності оперативно обмінюватися тактичною інформацією для обох винищувачів стало використання системи зв’язку Link 16, яку інколи умовно називають «військовий Wi-Fi»…
Азербайджанські війська зайшли в другий із трьох районів, які повертає Вірменія за умовами угоди про перемир’я, підписаної цього місяця Вірменією, Азербайджаном і Росією. Угода припинила кількатижневі бої за Нагірний Карабах.
25 листопада Міністерство оборони Азербайджану повідомило, що військові зайшли в Карвачар, який в Азербайджані відомий як Кельбаджар.
Раніше передача цього району планувалася на 15 листопада, але з гуманітарних причин Азербайджан погодився продовжити крайній термін.
«Інженерні роботи завершені для забезпечення руху наших підрозділів у цьому напрямку, складні гірські дороги по маршруту руху військ очищені від мін та підготовлені до використання», – йдеться у повідомленні міністерства.
Нагадаємо, що Вірменія в рамках перемир’я погодилася передати три райони, що оточують Нагірний Карабах, – Агдам, Карвачар і Лачин – які майже три десятиліття перебували під контролем Вірменії.
Контроль над Агдамом був переданий 20 листопада, над Лачином – повинен бути переданий до 1 грудня.
За умовами режиму припинення вогню, всі сім азербайджанських районів мають перейти під контроль Баку так само як і частини Нагірного Карабаху, які були відвойовані азербайджанськими силами після того, як 27 вересня знову почалися бої.
В останній шеститижневій війні азербайджанські сили відвоювали чотири окуповані азербайджанські райони.
9 листопада президенти Росії, Азербайджану і прем’єр-міністр Вірменії підписали спільну заяву про повне припинення військових дій у Нагірному Карабаху.
За домовленостями, азербайджанська і вірменська сторони зупиняються на зайнятих позиціях, а наступними днями вірменські сили повертають Азербайджану повний контроль над захопленими ними територіями поза межами колишньої Нагірно-Карабаської автономної області, натомість так званий Лачинський коридор – автомобільна дорога, що поєднує центр Нагірного Карабаху з Вірменією – залишиться незаблокованим. Цей коридор і лінію контакту сторін, за угодою, мають контролювати миротворчі сили Російської Федерації.
@armyinformcomua
Обладнання посилить стабільність і захист зв’язку для українських підрозділів, зокрема на передовій.
Усього бійці підрозділу Cursed empire 100-ї механізованої бригади уразили 6 одиниць броні росіян.
Пілоти 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка зафіксували, як скинута ними граната вибухнула в руці окупанта.
Бійці 2-го штурмового батальйону Alliance division 225-го штурмового полку зафіксували самозаймання російського піхотинця.
За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури 40-річного колишнього жителя Сум, який намагався створити на території області псевдоутворення «сумська народна республіка» та підбирав кандидатів для вчинення терактів, заочно засуджено до 9 років позбавлення.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми з відшкодуванням збитків на 1 млн грн отримав підпалювач, який виконував замовлення рф у Києві
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
від 20000 до 75000 грн
Краматорськ
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Запорукою спроможності оперативно обмінюватися тактичною інформацією для обох винищувачів стало використання системи зв’язку Link 16, яку інколи умовно називають «військовий Wi-Fi»…