ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент Азербайджану виключив подальше обговорення статусу Нагірного Карабаху

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Листопада 2020, 19:06

Обговорення статусу Нагірного Карабаху неможливе, офіційний Баку виходить із того, що Азербайджан відновив свою територіальну цілісність. Остання не може бути предметом переговорів.

Про це заявив президент Республіки Азербайджан Ільхам Алієв у зверненні до нації під час відвідин Фізулінського району, повідомляє «Інтерфакс‑Азербайджан». Він нагадав, що обіцяв не допустити створення на азербайджанських територіях другої вірменської держави.

«Ні про який статус не може бути й мови. Є єдиний Азербайджан – багатонаціональний, багатоконфесійний. Представники різних народів і релігійних конфесій живуть в умовах миру і добросусідства. Вірменський народ також буде жити в цих умовах», – наголосив Ільхам Алієв.

Президент країни зазначив, що вірмени Карабаху є громадянами Азербайджану, і вони побачать, що під керівництвом Азербайджану будуть жити добре.

Читайте нас в Telegram
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: про школу лідерства у НАСВ, де майже 100% викладачів мають бойовий досвід
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: про школу лідерства у НАСВ, де майже 100% викладачів мають бойовий досвід

Академія, в яку вступають максимально мотивовані, а навчають — виключно бойові офіцери.

«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система
«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система

У складі 2-го корпусу «Хартія» сформували артилерійську бригаду «Ґреґіт», де артилерія, дрони та розвідка працюють як єдина система.

Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби
Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби

Українські війська продовжують знижувати обороноздатність російських прикордонних регіонів.

«Атамстіть за «Калабка» — всєх убіть»: російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти
«Атамстіть за «Калабка» — всєх убіть»: російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти

Чергове радіоперехоплення розкриває істерику ватажків 247-го десантно-штурмового полку 7-ї дивізії зс рф, спричинену знищенням московита з позивним «Колобок».

На Київщині рятувальники дістали бойову частину ракети з житлового будинку
На Київщині рятувальники дістали бойову частину ракети з житлового будинку

У Чабанах на Київщині після російського обстрілу в багатоповерхівці залишилася нерозірвана бойова частина ракети.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор засобів РЕБ в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Електрик

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

--- ---