ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Судно ВМС України «Балта» проходить ходові випробування після докового ремонту

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Листопада 2020, 9:12 4

В акваторії Бузького лиману неподалік Миколаєва судно забезпечення ВМС України «Балта» проходить плановий етап ходових випробувань після проведення докового ремонту  і технічного відновлення окремих механізмів та агрегатів.

Ремонт судна проводиться на миколаївському суднобудівно-судноремонтному заводі «Нібулон». За умовами контракту всі ремонтні роботи мають бути завершені до 27 листопада 2020 року.

У межах ходових випробувань перевіряються можливості й технічна готовність матеріальної частини, зокрема головної енергетичної установки, вузлів та механізмів судна, для роботи у відкритій акваторії. Крім того, тестується робота суднових технічних засобів й перевіряється їхня здатність до експлуатації в реальній обстановці.

Перед виходом на випробування у Бузький лиман судно «Балта» на певний період часу було піднято на стапель-палубу корабельного доку. Сам доковий ремонт передбачав очищення підводної й надводної частин корпусу, поясу перемінної ватерлінії, пера руля, гвинтів, підрулювального пристрою від іржі та всіляких обростань. Заводчани провели заміну зовнішньої обшивки корпусу та, звісно, її фінальне фарбування.

Також, відповідно до умов контракту, на підприємстві мають виконати ремонт донно-забортної арматури, якірного ланцюга та самого якоря, підрулювального пристрою, гребного пристрою правого та лівого бортів, валоліній та кінгстонних ящиків із ґратами. Планується повністю замінити протекторний захист.

Крім того, на «Балті» відремонтують такі суднові системи, як водяна забортна, прісна, пожежна, водовідливна, осушувальна, пневматична та гідравлічна системи тощо.

Нагадаємо, це перший контракт на ремонт судна Військово-Морських Сил ЗС України, який укладений з компанією «Нібулон».

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка