ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Радий, що у нас на службі є такі військові – Президент під час зустрічі з Віталієм Марківим

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Листопада 2020, 16:26

Одразу після прибуття на Батьківщину Віталій Марків поїхав на зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє Офіс глави держави.

«Ви молодець. Я вас вітаю, дуже приємно зустрітися. Я вважаю, що це дійсно спільна перемога, і перш за все – перемога України на міжнародному рівні. Круто, що у нас такі бійці. Все, що було в наших силах, ми робили», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі.

«Щиро дякую, пане Президенте. Ваша підтримка була для мене головним знаком – не тільки як для громадянина України, але й військовослужбовця, що Головнокомандувач є, він турбується і своїх не залишає. Для мене це було надзвичайно важливо та приємно», – зазначив Віталій Марків.

Віталій Марків додав, що в ув’язненні він багато писав і читав, а особливо вивчав історію України.

«Кожен малюнок, кожен лист, який мені надіслали, я зберіг і привіз із собою. Це рішення – перемога всієї команди, а насамперед – правди та справедливості», – наголосив Віталій Марків.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зауважив, що Віталій Марків є студентом Національної академії внутрішніх справ. Він має пройти медичну реабілітацію та хоче продовжити кар’єру військовослужбовця.

Президент також оцінив силу духу Віталія Марківа.

«У вас високі моральні якості, і я радий, що у нас на службі є такі військовослужбовці. Ви – приклад для багатьох», – наголосив Володимир Зеленський.

Читайте нас у Facebook
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

У «Святого» ще не вечір: наш боєць зняв влучання дрона у своє авто
У «Святого» ще не вечір: наш боєць зняв влучання дрона у своє авто

Військовослужбовець підрозділу UNIT-A прикордонної бригади «Помста» з позивним «Святий» знімав дорогу, коли в машину прилетів російський дрон.

Остання надія логістики: наземні дрони у Часовому яру забезпечують піхоту та вивозять поранених
Остання надія логістики: наземні дрони у Часовому яру забезпечують піхоту та вивозять поранених

Пілоти НРК 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як працюють під постійним прицілом ворога.

«Забезпечував бензином Москву та армію»: у Генштабі ЗСУ пояснили важливість ураженого нафтозаводу
«Забезпечував бензином Москву та армію»: у Генштабі ЗСУ пояснили важливість ураженого нафтозаводу

Уражений вночі «Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез» забезпечував пальним московський регіон (майже 30% загальноросійського споживання бензину) та російську армію.

Зачистка дронів: за добу уражено 78 точок вильоті ворожих БПЛА — СБС
Зачистка дронів: за добу уражено 78 точок вильоті ворожих БПЛА — СБС

Усього протягом доби підрозділами угруповання СБС уражено/знищено 1496 цілей противника.

ВАКАНСІЇ
Інструктор з радіо-та супутникового зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

від 23000 до 130000 грн

Корюківка, Чернігівська область

Розвідник

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Розвідник – далекомірник

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Авіаційний технік літаків та вертольотів

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

--- ---