ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пріоритетним для України є реформування сектору безпеки і оборони – Олексій Данілов

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2020, 15:58 0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс обговорили питання двостороннього співробітництва, зокрема, у сфері інформаційної безпеки, протидії гібридним загрозам та оборонній реформі. Окрему увагу було приділено рішенню Конституційного Суду України щодо скасування е-декларування.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Олексій Данілов наголосив на пріоритетності для України реформування сектору безпеки і оборони. «Наша армія має використовувати IT-компоненти,  високоточну зброю, бути підготовленим та мотивованим військом», – сказав він, висловивши подяку британській стороні за всебічну допомогу.

Своєю чергою Мелінда Сіммонс запевнила у важливості активізації заходів у рамках оборонної реформи на інституційному та оперативному рівнях та незмінності підтримки України на шляху реформ. Пані Посол висловила готовність Великої Британії, яка є ключовим партнером України у сфері розбудови системи протидії гібридним загрозам, і надалі надавати нашій державі необхідну допомогу та підтримку.

Як повідомили в пресслужбі відомства, на базі апарату Ради національної безпеки і оборони буде створено центр протидії гібридним загрозам. Рішення про його запуск зараз обговорюється в Офісі Президента.

«Ми цілодобово моніторимо усі процеси, що відбуваються в інфопросторі, і усвідомлюємо, що розбудова сталої системи протидії гібридним загрозам і створення відповідної структури є вкрай нагальним», – сказав він.

Секретар РНБО також зазначив, що нова Стратегія національної безпеки України передбачає розробку 14 галузевих стратегій, зокрема стратегії інформаційної безпеки. Він висловив впевненість у необхідності та важливості залучення британських партнерів до розробки цієї стратегії.

«Це велика спільна робота, адже наш опонент РФ діє аналогічно в інших країнах, і ми маємо об‘єднувати зусилля з нашими партерами», – підкреслив Олексій Данілов.

 

Читайте нас в Telegram