ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відбулась плануюча конференція щодо українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2021»

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Жовтня 2020, 17:57 0

В Одесі  відбулась конференція з планування концепції українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2021» за участю 9 країн.

–  Зазвичай ця конференція відбувається в Неаполі у штабквартирі 6-го флоту, але у зв’язку з коронавірусом її проводили за допомогою відеозв’язку, – розповідає заступник керівника навчань «Сі Бриз» полковник Олександр Орехов.  – Те, що навчаннями цікавляться нові країни, зокрема Японія, свідчить, що  вони набувають популярності. Це важливо для української сторони, оскільки з 1997 року навчання «Сі Бриз» є головним міжнародним заходом підготовки ВМС ЗС України. Вони стали основою підвищення рівня взаємосумісності національного флоту з силами країн-партнерів, удосконалення вишколу та готовності до спільних дій за стандартами НАТО.

Під час заходу учасники попередньо  обговорили час та місце проведення українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2021»,   навчальні цілі та перелік країн, які будуть запрошені до участі, проєкт сценарію та систему управління залучених до них сил.

– Було проведено детальний аналіз результатів навчань «Сі Бриз – 2020»,  вироблено концепцію на наступний рік. Також визначили, які завдання має відпрацювати корабельний склад, морська піхота, авіація тощо, – зазначив полковник Олександр Орехов.

Чергова плануюча конференція  відбудеться в січні 2021 року.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини