ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогодні режим тиші триває 86-й день поспіль – найдовше за роки війни – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Жовтня 2020, 11:56

Президент України Володимир Зеленський у щорічному традиційному посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України запевнив у тому, що режим припинення вогню на Донбасі не ідеальний, але найдовший за роки війни.

«27 липня було оголошено про припинення вогню. Сьогодні режим тиші триває 86-й день поспіль – найдовше за роки війни. Чи ідеальний він? Ні. Чи є порушення? Так. Чи є спроби його зірвати? Безумовно. Але треба визнати – кількість пострілів суттєво зменшилась», – сказав Володимир Зеленський.

За словами Президента, «за всі ці дні ми маємо одну бойову втрату і це боляче, але те, що з’явилися дні, тижні і навіть місяці, коли ми не ховаємо своїх героїв, коли не плачуть матері та діти».

«Коли місцеві жителі кажуть, що не слухають новини про «тишу», бо чують реальну тишу, – це дає надію» – сказав Президент.

Володимир Зеленський зауважив, що міжнародні партнери, зокрема – Євросоюз, США, Канада, Туреччина, Велика Британія, позитивно оцінюють прагнення України до миру та продовжують її у цьому підтримувати.

Підготувала Наталія Ткачук

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна застосувала санкції проти російських суддів, які незаконно засуджували військовополонених
Україна застосувала санкції проти російських суддів, які незаконно засуджували військовополонених

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО щодо застосування санкцій проти російських суддів.

Військовий Павло Белянський став лауреатом Шевченківської премії
Військовий Павло Белянський став лауреатом Шевченківської премії

Військовий Павло Белянський став лауреатом Шевченківської премії в номінації «Проза» за роман «Битись не можна відступити».

Українські воїни атакували російські склади й пункт управління БПЛА
Українські воїни атакували російські склади й пункт управління БПЛА

У ніч на 10 березня Сили оборони України завдали серії уражень по російських складах ПММ, станції РЕБ, пункту управління БПЛА та артилерії.

«Один, другий, третій… Та скільки ж вас там!»: троє наших авіаторів узяли в полон сімох окупантів
«Один, другий, третій… Та скільки ж вас там!»: троє наших авіаторів узяли в полон сімох окупантів

Воїни батальйону «Материк» Повітряних Сил ЗСУ настільки впевнено відбивали штурм ворога, що примусили росіян здатися.

У 2025 році кібервоїни завдали росії прямих збитків на $220 млн
У 2025 році кібервоїни завдали росії прямих збитків на $220 млн

Внаслідок співпраці підрозділів кіберборотьби з іншими складовими Сил оборони виявлено та уражено військових обʼєктів рф на більш ніж $57 млн.

ППО, безпілотні системи та штурмовики: у Нацгвардії створено п’ять нових полків
ППО, безпілотні системи та штурмовики: у Нацгвардії створено п’ять нових полків

У Національній гвардії України сформовано 5 нових полків для посилення спроможностей фронту і ППО.

ВАКАНСІЇ
Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Снайпер

від 20500 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Оператор взводу зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

--- ---