ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 10 600 ПЛР-досліджень зробили в лабораторії Львівського військового госпіталю за пів року

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Жовтня 2020, 19:19

Як повідомляла АрміяInform, із середини квітня у Клініці лабораторної діагностики Військово-медичного клінічного центру Західного регіону почали приймати зразки для ПЛР-досліджень на наявність вірусу COVID-19. З того часу, тобто фактично за пів року, у лабораторії військового шпиталю було зроблено понад 10 600 тестів. І ця цифра щодня збільшується на 80–100. Саме таку кількість ПЛР-досліджень тут у середньому роблять за добу.

Як розповіла начальник клініки лабораторної діагностики ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Ольга Думченко, якщо на початках переважну більшість тестів робили для потреб цивільного населення міста Львова та області – на замовлення Львівського обласного лабораторного центру, то сьогодні спеціалізована лабораторія обслуговує виключно військовослужбовців і працівників Збройних Сил України.

– Дуже великий потік і навантаження на персонал. Адже ми робимо відповідні тести не тільки хворим, які надходять у Центр на лікування і мають відповідні симптоми, а й тим військовослужбовцям, хто відправляється в район ООС, або повертається на Батьківщину з миротворчих місій чи їде туди на місце своїх товаришів, – констатує Ольга Ігорівна.

За її словами, для безпечної роботи персоналу клініки є все необхідне: одноразові й багаторазові костюми, захисні щитки, окуляри, респіратори, рукавиці. Разом з тим найгострішою проблемою є нестача медичного персоналу, а відповідно надмірне навантаження на тих людей, хто працює в таких умовах.

– Наразі в лабораторії працює троє. Одна людина робить ІФА-тести, двоє – ПЛР-дослідження. А крім COVID-19, ми ж проводимо відповідні дослідження на інші інфекції, зокрема гепатит В, С. У нас дуже широкий спектр найрізноманітніших досліджень. Тому люди втомлені і виснажені. Деколи доводиться працювати допізна. Навантаження дуже великі, але ми справляємось, –  зауважила полковник медичної служби Ольга Думченко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Авіаційний технік, бортовий оператор

від 50000 до 50000 грн

Ужгород

Харківська окрема авіаційна ескадрилья

Пілот БпЛА (літаюче крило)

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Снайпер

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Військова служба за контрактом

від 20000 до 120000 грн

Черкаси, Черкаська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---