Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Іран надасть однакову компенсацію родичам усіх жертв катастрофи українського літака, збитого під Тегераном у січні. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін під час зустрічі з міністром закордонних справ Ірану Джавадом Заріфом, повідомила пресслужба МЗС України.
«Вітаємо рішення Ірану взяти на себе всю відповідальність за збиття українського літака, а також готовність забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв незалежно від їхнього громадянства», – зазначив заступник міністра.
Євгеній Єнін підкреслив необхідність неупередженого та об’єктивного розслідування обставин авіакатастрофи та закликав іранську сторону забезпечити доступ до всіх відповідних матеріалів.
«Прогрес у переговорному процесі щодо українського літака сприятиме нормалізації співробітництва з Іраном в усіх сферах», – наголосив заступник глави МЗС.
Український дипломат детально поінформував Мохаммада Заріфа про наслідки триваючої російської агресії проти України, зокрема мілітаризацію в Азово-Чорноморському регіоні та утиски російської окупаційної адміністрації проти жителів тимчасово окупованого Криму.
Глава МЗС Ірану підтвердив підтримку територіальної цілісності України та непорушності її кордонів. Іранський співрозмовник також запевнив, що жодна третя країна не впливатиме на політику Ірану щодо України.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з начальником ГУР МОУ генерал-лейтенантом Кирилом Будановим і запропонував йому очолити Офіс Президента України.
Для збереження життя командира «Російського добровольчого корпусу» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України та викриття ворожої агентурної мережі, воєнні розвідники провели складну багатоетапну спецоперацію, під час якої було інсценовано його загибель.
На Південно-Слобожанському напрямку росіяни давно відмовилися від застосування важкої техніки і атакують виключно піхотними групами.
Спецпризначенці «Альфи» Служби безпеки України за останні два тижні ударними БПЛА та іншими вогневими засобами уразили 45 російських ББМ, п’ять складів боєприпасів, два склади пально-мастильних матеріалів та понад 2100 окупантів.
Бійці 33-го окремого штурмового полку Сухопутних військ і 24-го окремого штурмового полку «Айдар» провели ударно-пошукові дії й зачистили російський бліндаж.
Служба зовнішньої розвідки України попереджає про продовження спеціальної операції кремля зі зриву мирних переговорів за посередництва США.
Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець
від 23500 до 58500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Офіцер, лікар медичного пункту
від 56000 до 126000 грн
Ужгород
68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша
Пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…