ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтери та ветерани створили інтерактивну гру для школярів до Дня захисника України

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2020, 10:07 1

Коли почалась російсько-українська війна? Хто такі «кіборги»? Чому військові часто говорять «4.5.0.», і що це означає? Які фільми про російсько-українську війну ви знаєте? На ці та інші запитання запропонують знайти відповідь учням середніх шкіл Вінниччини під час пізнавальної інтерактивної гри.

Гру розробили представники вінницького «Міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та сім’ям загиблих». За словами співробітника центру Марії Довжик, її створили спеціально для школярів до Дня захисника України. У такий спосіб автори проєкту хочуть привернути увагу молодого покоління та поінформувати дітей на тему війни, що триває на Сході України.

– Ми надрукували спеціальні картки із запитаннями про сучасну російсько-українську війну. Ці картки роздаватимуть учням у школах під час «Уроків звитяги» та пропонуватимуть самостійно відповісти на ці питання. На звороті кожної картки є відповідь. Деякі з них мають формат відео-відповіді. Відсканувавши телефоном qr-код на звороті, діти зможуть почути відповідь від реальних учасників бойових дій, – повідомила Марія Довжик.

За словами авторів проєкту такий формат гри є дуже доречним в умовах карантину, адже дає змогу в будь-який час із дотриманням усіх пересторог організувати своєрідні онлайн-зустрічі з українськими військовими та ветеранами.

Розробники гри надрукували двісті наборів карток та передали їх до Департаменту освіти Вінницької міської ради для розповсюдження у школах міста.

– Якщо інші освітні заклади області чи можливо навіть інших міст в Україні зацікавляться нашою ідеєю, ми з радістю допоможемо у її реалізації. Звичайно ж, плануємо і надалі розвивати цю тему. Робити її більш цікавою для молоді. Будемо залучати як старшу, так і молодшу школу, – зазначила Марія Довжик.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини