ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Васильківські винищувачі отримали модернізований МіГ-29МУ1

Новини Озброєння та військова техніка
10 Жовтня 2020, 11:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Особливістю чергової льотної зміни у бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» стало прибуття капітально відремонтованого та модернізованого винищувача МіГ-29МУ1. За словами ТВО командира бригади підполковника Ігора Д’ячишина, участі у польотах бойовий літак поки не брав.

Роботи виконало ДП Львівський авіаційно-ремонтний завод ДК «Укроборонпром».

Як розповів директор підприємства Дмитро Матрунчик, фахівці заводу виконали ремонтні роботи, продовжили ресурсні показники бойової машини, встановили обладнання та системи українських виробників у межах модернізації, що покращило тактико-технічні характеристики основного бойового літака Повітряних Сил Збройних Сил України.

«Модернізована версія літака МіГ-29МУ1 вже добре відома нашим військовим льотчикам. Станом на сьогодні триває подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств», – додав директор.

Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр»

 


Ворог швидко переймає успішні тактики: командир батальйону бригади «Хижак» про ситуацію на Костянтинівському напрямку
Ворог швидко переймає успішні тактики: командир батальйону бригади «Хижак» про ситуацію на Костянтинівському напрямку

Окупанти продовжують швидко адаптуватися до сучасного поля бою, переймаючи успішні тактичні рішення українських Сил оборони та масштабуючи їх у промисл

В Криму знищили бомбардувальник СУ-24, атака на флот росіян, розмінування роботами: стрім
В Криму знищили бомбардувальник СУ-24, атака на флот росіян, розмінування роботами: стрім

Дрони бойових водолазів «Омеги» атакували бомбардувальник росіян.

15 років тюрми отримали агенти рф, які палили об’єкти Укрзалізниці на Житомирщині
15 років тюрми отримали агенти рф, які палили об’єкти Укрзалізниці на Житомирщині

по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще двоє агентів рф, яких СБУ викрила у січні 2025 року на підпалах об’єктів Укрзалізниці.

Шпигував у формі ЗСУ: на Сумщині засудили ворожого агента
Шпигував у формі ЗСУ: на Сумщині засудили ворожого агента

Суд визнав винним 45-річного жителя Сумської області за фактом вчинення державної зради в умовах воєнного стану.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Водій (Київська область)

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

WorkUa Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Olx Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

WorkUa Електрозварник (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП