ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нині в Україні близько 4% населення є ветеранами

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2020, 13:24

Щорічно 1 жовтня в Україні відзначають День ветерана. Його встановлено для посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, при підтримці ініціативи громадських ветеранських організацій 24 вересня 2004 року Указом Президента України № 1135/2004. Про це повідомляє АрміяInform.

Уперше ветеранами стали називати солдатів і військовослужбовців, за плечима яких було понад 20 років вірної служби. Це сталося ще в античному Римі. Повага і шана до цих воїнів з боку їхньої держави була така велика, що їх наділяли земельними ділянками або солідною грошовою винагородою, вони ставали повноправними римськими громадянами і звільнялися від всіляких повинностей.

У наші дні поняття «ветеран» дещо розширене. Приміром, 18 січня 1974 року в колишньому Радянському Союзі указом Президії Верховної Ради заснована особлива відмінна і знакова медаль «Ветеран праці», якою нагороджували радянських трудящих за довголітню й сумлінну працю в найрізноманітніших галузях народного господарства, науки і культури. Це було не просто визнання їхніх трудових заслуг, а й спроба певним чином відзначити їхню старанність у матеріальному еквіваленті під час призначення пенсій.

Нині в Україні близько 4% населення є ветеранами. Згідно з даними Міністерства у справах ветеранів України, станом на 1 жовтня 2020 року, нараховується майже 403 148 осіб, які отримали статус учасника бойових дій (УБД) з-поміж осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО – ветеранів АТО.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу тих людей, за плечима яких багаторічна і старанна праця, вірна служба, заслуги і досвід, який необхідний всім нам.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: