ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд ухвалив низку рішень щодо розслідування трагедії Ан-26 та надання допомоги близьким загиблих

26 Вересня 2020, 14:47
Уряд ухвалив низку рішень щодо розслідування трагедії Ан-26 та надання допомоги близьким загиблих

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 26 вересня ухвалив низку рішень щодо розслідування трагедії на Харківщині, пов’язаної з падінням Ан-26Ш, та надання допомоги близьким загиблих.

«Сьогодні зібралися на позачергове засідання, щоб оперативно ухвалити рішення у зв’язку з жахливою трагедією на Харківщині. Для нас зараз найважливіше — провести швидке розслідування та надати допомогу близьким загиблих», –  наголосив глава уряду.

Під час засідання уряд ухвалив рішення про створення Державної комісії з розслідування цієї трагедії. Очолить комісію Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський, заступник голови комісії — Міністр оборони Андрій Таран. До її складу також увійдуть Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, Голова СБУ Іван Баканов, перший заступник Секретаря РНБОУ Михайло Коваль, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, заступник керівника ОПУ Олег Татаров, голова Державіаслужби Олександр Більчук, Голова ДСНС Микола Чечоткін, голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та інші посадові особи. Всі члени комісії вже від самого ранку працюють на місці трагедії. За рішенням Голови комісії її склад може бути змінено.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив урядовій комісії на чолі з Олегом Уруським підготувати звіт за результатами своєї роботи до 25 жовтня.

Крім того, для забезпечення об’єктивного розслідування глава уряду доручив Міністру оборони Андрію Тарану відсторонити від виконання службових обов’язків посадових осіб, що були залучені в організації польоту.

На засіданні Кабінету Міністрів заступник Міністра оборони Ігор Старобінський заявив, що військовим відомством буде виплачено по 1 млн 576 тис. гривень як одноразова допомога членам загиблих військовослужбовців у катастрофі літака Ан-26. Виплати гарантовані законом про соціальний захист військовослужбовців та членіх їх сімей.

«Міністром оборони прийнято рішення про виплату одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців. Розмір виплат складає 750 прожиткових мінімумів, що становить 1 млн 576 тис. грн на кожного. Розмір виплат буде за рахунок фондів Міністерства оборони», – наголосив заступник Міністра оборони Ігор Старобінський.

Члени уряду вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

«Від імені всього уряду хочу висловити співчуття родинам та близьким загиблих. Словами не можливо передати біль цієї втрати. На літаку були доблесні сини України», – наголосив Денис Шмигаль.

За повідомленням Урядового порталу підготувала Наталія Ткачук

Читайте нас у Facebook
Новини