ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Репід Трайдент – 2020»: бій у місті!

Навчання та тренування Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2020, 18:57

Одним із перших навчальних завдань, які відпрацювали учасники міжнародного військового навчання «Репід Трайдент – 2020», це ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

– У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки створено чудову навчально-матеріальну базу для відпрацювання цього спектру завдань, – зазначив співкерівник навчання з української сторони полковник Дмитро Красильников. – У рамках навчання, поки штаби відпрацьовують поставлені перед ними завдання, особовий склад одного з батальйонів окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, який бере участь у міжнародному навчанні, відпрацював локалізацію та знищення групи умовного противника, що засіла у міській забудові.

Слід зазначити, що навчальна ділянка «Бій у місті» – це справжнє місто у мініатюрі. Тут є одно-, дво- та триповерхові житлові споруди, є будівлі адміністративного призначення, є виробничі цехи, церква і ціла мережа підземних комунікацій. Така різноманітність необхідна для того, аби військовослужбовці навчились діяти у різних типах споруд, звикли правильно пересуватись, прикривати один одного та завчасно виявляти ворожі засідки.

Легкого штурму не вийшло, адже протидіяли бійцям мотопіхоти спеціально підготовлені бійці підрозділу позначення практичних дій противника, так званого OPFOR. Їхня специфіка – робити силові сценарії, що відпрацьовуються максимально непередбачуваними для підрозділів, що навчаються.

Завдання піхотинці виконували у декілька етапів: групи піхотинців на БРДМ із декількох сторін блокували район, де перебували умовні терористи. Спішившись, вони почали зачистку будинків і фактично відразу вступили у вогневий контакт із противником. З’явилися поранені, яких евакуював броньований медичний транспорт на базі гусеничного тягача МТЛБ. Виявивши декілька вогнищ супротиву, піхотинці викликали підкріплення та почали планомірну зачистку будівель. Вогнем зі штатного стрілецького озброєння, а також кулеметів, встановлених на бронетехніці, ворогів було знищено.  У занятті використовувалось обладнання комплексів MILES. То ж після завершення інструктори та командири підрозділів підбиваючи підсумки визначили результативність ведення вогню кожного з учасників заняття. Можливості комплексів імітації двостороннього вогневого контакту дозволяють фіксувати та зберігати дані про влучність і кучність вогню кожного піхотинця.

Зі слів командира мотопіхотного батальйону майора Євгена Зварикіна, міжнародні навчання – додатковий спосіб здобути нові знання і навички. Хоча його підлеглим не бракує ані мотивації, ані реального бойового досвіду. Переважна більшість бійців батальйону – учасники російсько-української війни. Однак упродовж підготовки мотопіхотної бригади у рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U), українські військові засвоїли чимало нової корисної інформації від  українських та американських військових інструкторів тренувальної місії.

Фото та відео авторів.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Генерал Зима» — за три місяці «вимерзли» 54 системи російської ППО  
«Генерал Зима» — за три місяці «вимерзли» 54 системи російської ППО  

За грудень, січень та лютий бійцями Сил безпілотних систем було уражено 54 одиниці ЗРК та РЛС ворога.

Дрон підкрався непомітно: двоє російських штурмовиків пропустили удар з тилу
Дрон підкрався непомітно: двоє російських штурмовиків пропустили удар з тилу

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» знищили значну кількість ворожої піхоти, що прямувала до наших позицій.

Україна може допомогти із захистом життя — Президент щодо ситуації на Близькому Сході
Україна може допомогти із захистом життя — Президент щодо ситуації на Близькому Сході

Володимир Зеленський провів нараду про виклики для України та партнерів, а також про наші можливості допомогти захисту життя і стабілізації світового ринку.

«Тут часто доводиться приймати рішення за долі секунди»: хірург Максим про фронтову медицину
«Тут часто доводиться приймати рішення за долі секунди»: хірург Максим про фронтову медицину

Хірург з семирічним досвідом Максим рятує життя захисників у 2-му медичному батальйоні.

Спортсмени ЗСУ — срібні призери чемпіонату Європи зі стрільби кульової
Спортсмени ЗСУ — срібні призери чемпіонату Європи зі стрільби кульової

В останній день чемпіонату Європи зі стрільби кульової спортсмени Центрального спортивного клубу ЗСУ здобули срібну медаль континентальної першості.

«Один із небезпечних факторів — це звикання до небезпеки»: історія артилериста з позивним «Гудвін»
«Один із небезпечних факторів — це звикання до небезпеки»: історія артилериста з позивним «Гудвін»

Його бойовий шлях розпочався навесні 2022 року зі знищення ворожої авіації як стрільця-зенітника, а вже сьогодні, він продовжує боротьбу в артрозвідці.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Фельдшер

від 23000 до 30000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший стрілець – оператор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---