ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Доба в ООС: окупанти тричі порушили «тишу» – трьох військовослужбовців поранено

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Вересня 2020, 8:04

Минулої доби, 15 вересня, зафіксовано 3 порушення домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року в рамках Тристоронньої контактної групи, із боку збройних формувань Російської Федерації.

Зокрема, режим припинення вогню противник порушив поблизу населеного пункту Причепилівка. В бік наших позицій ворог здійснив неприцільний постріл з підствольного гранатомета. Вогнева провокація не становила загрози нашим захисникам, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували.

Водночас, у районі тимчасово окупованого населеного пункту Калинове ворог здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів біля Попасної. А неподалік населеного пункту Водяне виявлено проліт БПЛА противника із перетином лінії розмежування. Безпілотник був подавлений українськими засобами радіоелектронної боротьби. Це унеможливило його подальше застосування.

Окрім того, під час проведення інженерних робіт один український захисник підірвався на невідомому вибуховому пристрої поблизу Водяного. Воїн отримав поранення середнього ступеня важкості.
Також у районі населеного пункту Шуми внаслідок вибуху гранати типу РГД-5, встановленої, імовірно, у вигляді розтяжки, отримали поранення двоє військовослужбовців.
Усіх поранених було доставлено до лікувальних закладів, їхній стан – стабільний і задовільний.

Українські захисники дотримуються умов припинення вогню та готові адекватно реагувати на будь-які провокаційні дії противника.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Британія оголосила про найбільший пакет санкцій проти росії
Британія оголосила про найбільший пакет санкцій проти росії

Велика Британія оголосила про історичний пакету санкцій, який позбавляє Кремль доходів від нафти та ще більше обмежує його можливості вести війну проти України.

Три доби утримував у полоні жінку на Запоріжжі: до суду скеровано справу військового рф
Три доби утримував у полоні жінку на Запоріжжі: до суду скеровано справу військового рф

Прокурори Офісу Генерального прокурора завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо російського військового.

«Петрович» пішов за своїх попереду перших: історія повного кавалера ордену «За мужність» Михайла Розгонюка
«Петрович» пішов за своїх попереду перших: історія повного кавалера ордену «За мужність» Михайла Розгонюка

Штаб-сержант 48-ї інженерної Кам’янець-Подільської бригади Михайло Розгонюк боронить Україну від перших днів широкомасштабного вторгнення.

СБС уразили комплекси ППО окупантів на тимчасово окупованих територіях
СБС уразили комплекси ППО окупантів на тимчасово окупованих територіях

Підрозділи СБС вполювали в ніч 24 лютого РСЗВ «Ураган», ЗРК «Бук-М1», ЗРГК «Панцирь-С1» та РЛС «Малахіт».

«Активніше застосовує легку бронетехніку»: на Куп’янському напрямку ворог штурмує на МТЛБ
«Активніше застосовує легку бронетехніку»: на Куп’янському напрямку ворог штурмує на МТЛБ

Окрім традиційних піших штурмів, окупанти вдаються на Куп’янському напрямку до застосування легкої броньованої техніки, квадроциклів та мотоциклів.

Ціна «Києва за три дні»: авіація на $26 млрд, 11 тисяч танків і солдатів на чотири Бєлгорода
Ціна «Києва за три дні»: авіація на $26 млрд, 11 тисяч танків і солдатів на чотири Бєлгорода

Широкомасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки. Загарбники не досягли своїх стратегічних цілей, хоча кинули на це всі ресурси.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Хірург абдомінальний, торакальний

від 21000 до 121000 грн

Чернігів

Військова частина А2167

Старший оператор-дешифрувальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Офіцер групи сил підтримки

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---