ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відтепер на Харківщині кожен військовий може отримати безкоштовну юридичну консультацію

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Вересня 2020, 16:17

На Харківщині стартує пілотний проєкт з надання військовослужбовцям та учасникам бойових дій безкоштовної юридичної підтримки з боку професійних юристів Міжнародної громадської організації «Міжнародний Конгрес захисту прав та свобод людини».

Наразі в Харкові діятимуть два центри, що розташовані на базі 9-го Гарнізонного будинку офіцерів та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

– Наша організація має домовленість про співпрацю з оборонним відомством. Ми на безоплатній основі будемо надавати юридичні консультації військовослужбовцям, учасникам бойових дій, членам їхніх родин, волонтерам, а також звичайним громадянам України, які постраждали внаслідок військової агресії з боку Російської Федерації, – розповів голова Міжнародного конгресу комісар ІІ рангу зі зв’язку з країнами ЄС Олександр Баличев.

Першим кроком цього проєкту стане відкриття двох центрів у Харкові. З часом, якщо будуть розв’язані фінансові питання, подібні осередки відкриватимуться і в інших областях України.

– Ми вже тривалий час допомагаємо українським захисникам розв’язувати юридичні питання. До нас зверталося багато військових з різними проблемами. Найбільш розповсюджені звернення щодо надання правових консультацій із земельних питань, отримання пільг, пенсійного забезпечення тощо. Нашої допомоги потребує багато військових, а тому було вирішено створити кілька центрів, де ми зможемо проводити консультації. На даному етапі ми намагаємося поширити інформацію про нашу діяльність, аби якомога більше військових про нас дізналося,  – зазначив Олександр Баличєв.

Довідково.

Звернутися за юридичною консультацією до кваліфікованих юристів Міжнародної громадської організації «Міжнародний Конгрес захисту прав та свобод людини» може кожен військовослужбовець, звільнені в запас учасники бойових дій, члени родин загиблих на сході України бійців, волонтери незалежно від місця проживання. Попередній запис на консультацію за номером телефону (096) 94-374-94 та (099) 775-73-95. Консультації надає адвокат Натина Андрій Олексійович.

Центри, куди можуть звернутися з юридичних питань військовослужбовці, розташовані за адресами: місто Харків, вулиця Полтавський шлях, 184 (9-й ГБО) та вулиця Динамівська, 2 (ХНУПС).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram