Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
За легендою, противник здійснив збройну агресію та намагається прорвати оборону наших військ на окремих напрямках. Відповідно до ситуації, що склалася, у Командуванні Об’єднаних сил ЗС України та підпорядкованих йому органах військового управління прийнято рішення на вогневе ураження сил противника. «Відтак здійснено перегрупування наших військ (сил) на найбільш загрозливих напрямах й проведені заходи з їхньої підготовки до здійснення контратак і ведення рейдових дій», — розповів командувач Об’єднаними силами ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
У Миколаївській та Херсонській областях у рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020» відбулись бригадні навчання окремої механізованої бригади і тактичне навчання з відповідними підрозділами окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України та 16-ї дшбр ЗС Великої Британії. Десантники двох країн практично відпрацювали форсування водної перешкоди.
У рамках СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» пройшли навчально-бойові стрільби із залученням ракетних систем залпового вогню «Вільха» і «Ураган». Також певні завдання відпрацьовували ракетні комплекси «Точка-У» і «Нептун».
23 вересня 2020 року пара В-52H увійшла у повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники США супроводжували винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України. Американські пілоти в інтеграції з українськими винищувачами створюють можливості колективної оборони і надають США, країнам НАТО та ключовим партнерам Альянсу стратегічні та операційні можливості для стримування країни-агресора. Американські партнери України вкотре демонструють всебічну підтримку нашої держави на міжнародній арені у сфері безпеки.
Одна з механізованих бригад ОК «Північ» Сухопутних Військ ЗС України продемонструвала повну бойову готовність та здатність злагоджено та професійно відбити ворога, перейти у наступ, атакувати передній край противника, оволодіти ротними опорними пунктами, застосовуючи різні види техніки та озброєння. Артилерія, піхота, танкові та механізовані підрозділи діяли спільно зі штурмовою та армійською авіацією.
У рамках стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля — 2020» активно навчаються і кіберпідрозділи Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України, які відпрацювали заходи із забезпечення кібербезпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах Збройних Сил України.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Наталія Сагадієва з позивним «Матушка» служить старшою бойовою медикинею 5-ї Слобожанської бригади «Скіф» Нацгвардії.
За перші три місяці 2026 року вже передали понад 50% загального обсягу інженерних мін і боєприпасів для дронів, поставлених за весь 2025-й.
Потужніший двигун, покращений захист та краща прицільність — і це ще не всі переваги українського основного бойового танка «Булат».
Інженер електронщик з досвідом ремонту силової та цифрової техніки
від 20000 до 120000 грн
Київ
3 Окрема штурмова бригада
Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….