Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Керівниця автономної громади Мадрида Ізабель Діас Аюсо звернулася за допомогою до армії для боротьби зі спалахом коронавірусу в іспанській столиці та її околицях.
Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на El Mundo.
Діас Аюсо представила прем’єру Іспанії Педро Санчесу сценарій, за яким військові стежать за тим, щоб обмеження в Мадриді дотримувалися, а медичні працівники Збройних сил проводили тести на антитіла майже мільйону мадридців.
Повідомляється, що в останні тижні влада Мадрида зіткнулася з двома серйозними проблемами — труднощі з примусом до дотримання карантину для заражених і їхніх контактних осіб і неможливість посилення первинної медичної допомоги через брак лікарів і медсестер.
Прохання Діас Аюсо до Санчеса спрямоване на те, щоб спробувати усунути ці два недоліки. Це не перший випадок під час пандемії, коли влада звертається за допомогою до військових.
Джерела в іспанському уряді підтверджують свою готовність до того, щоб армія простягнула руку допомоги в окремих районах столиці, найбільш постраждалих від коронавірусу. Зокрема вони запевняють, що Санчес запропонує Діас Аюсо всі необхідні їй засоби для здійснення обмежувальних заходів, які набирають чинності.
Один із принципів нової контрактної системи — справедливо враховувати вже пройдений шлях військового. Це передбачає перший трансформації Сил оборони.
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…