ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні за добу зафіксовано 3 584 нових випадки зараження COVID-19, у ЗСУ – 72

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2020, 10:34

В Україні за минулу добу, 16 вересня, виявили 3 584 нових випадки зараження коронавірусом, від початку епідемії загалом їх зафіксовано 166 244.

Такі дані містить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО, повідомляє Укрінформ.

Згідно з цими даними, загалом в Україні від початку пандемії коронавірус підтверджено у 166 244 осіб.

Від ускладнень, спричинених коронавірусом, за добу померло 60 осіб, загалом у країні на сьогодні зафіксовано 3 400 летальних випадків.

Водночас одужало за добу 1 589 хворих на COVID-19, загалом від коронавірусу вилікувалися 73 913 осіб.

Найбільше хворих за добу виявлено у Харківській (483) Тернопільській областях (390), м Києві (379) та Одеській області (325).

У Збройних Силах України станом на 10.00 17 вересня за минулу добу зареєстровано 72 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Загалом, на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у ЗС України хворіє – 656 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 1683 особи, летальних випадків – 8.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 789 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 209 осіб.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 5 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 3 військовослужбовця, Рівненський, Черкаський та Чернівецький військові госпіталя – по 1 військовослужбовцю, Стебницька міська лікарня – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 58 осіб (Київська область – 28 військовослужбовців та 5 працівників ЗС України, Львівська область – 9 військовослужбовців, Одеська область – 10 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Херсонська область – 2 військовослужбовця, Тернопільська та Вінницька області – по 1 військовослужбовцю , Івано-Франківська область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас в Telegram
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»

Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з німецьким колегою Борисом Пісторіусом напередодні засідання у форматі «Рамштайн».

Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака
Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака

Двадцятирічного жителя Шостки визнано винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України шляхом підпалу автівок військових.

Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»

Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.

«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу
«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу

Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.

Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку
Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку

Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».

За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»
За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»

Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.

ВАКАНСІЇ
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

Водій, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер

від 20000 до 23000 грн

Полтава

Військова частина 3052 НГУ

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Розвідник-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---