ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чому приділяв головну увагу російський «агітпром» цього тижня

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Вересня 2020, 19:03

Темою номер один для московських пропагандистів стало затирання скандалу навколо отруєння чи не єдиного системного опозиціонера путінського режиму – Олексія Навального. Вони намагалися з усіх сил бути креативними та різноманітними, однак західні інформаційники виявили паралель, яка є більш ніж красномовною.

Адже, намагаючись  скаламутити воду в історії з отруєнням Навального, вони чинять це за тим самим сценарієм, як це було зроблено у 2018-му році з отруєнням Сергія Скрипаля. Переходи між дезінформаційними повідомленнями, розповсюдженнями у часі обох компаній, очевидні: і в одному, і в іншому випадках отруєння подаються як «зовнішні провокації», які реалізуються Заходом або Великою Британією для запровадження нових санкцій проти РФ та створення антиросійської пропаганди.

Окрім цього, московські «чарівники» намагаються представити отруєння як свідчення внутрішньополітичної боротьби в Німеччині та Великій Британії. Такі меседжі поширюються зі звичним для Москви запереченням: «немає ніяких доказів того, що Навальний був отруєний». Так само як і два роки тому: «у Лондона немає доказів участі Кремля щодо отруєння Скрипалів».

Щодо цапів відбувайлів, то у цьому прокремлівські ЗМІ завжди були особливо винахідливими. Однак і тут маємо повтор: і в справі Скрипалів, і Навального вони  перекладають вину на західні спецслужби. При чому рівень їхньої ницості вражає. Так, за їхнім твердженням, стан коми в  Олексія Навального викликала… дієта. Нагадаємо, у справі Скрипаля все сталося «через алкоголізм, наркоманію, погане здоров’я і, зрештою, суїцид», які вони визначають як «професійні захворювання колишніх шпигунів». Головне – Москва знову «ні при чому»!

Російські ЗМІ м’яко підштовхують читача до думки, що світова  еліта та спецслужби безпринципно борються за світове панування. З цього «цілком логічно» виходить, що тільки Росія може визначати, де й що є правдою, а що – ні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя

На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

Від дрона втік, від 120-мм міни втік, а від ще одного дрона не втік: видовищна смерть окупанта
Від дрона втік, від 120-мм міни втік, а від ще одного дрона не втік: видовищна смерть окупанта

Пілоти 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго зафіксували повний розгром російської штурмової групи.

«Камандір, я — двєсті! Прінял, вичоркую»: окупант зробив доповідь на очах нашого дрона
«Камандір, я — двєсті! Прінял, вичоркую»: окупант зробив доповідь на очах нашого дрона

Оператори 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» зробили підбірку найцікавіших екземплярів з числа знищених окупантів.

Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера
Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера

До суду скеровано обвинувальний акт щодо жінки, яку обвинувачують у замаху на вбивство громадського діяча та волонтера Сергія Стерненка.

«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів
«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів

Військовослужбовець 157-ї механізованої бригади з позивним «Циган» заходив на позицію на місяць, а провів вп’ятеро довше.

«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку
«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку

Піхотинці 225-го штурмового полку влаштували засідку та буквально «збрили» зі стрілецької зброї пару дуже фотогенічних окупантів біля сільського нужника.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Майстер по ремонту БТ (бойової техніки) / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Стрілець-зенітник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Командир відділення в ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---