ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зенітники Сухопутних військ «вполювали» вертоліт

Вишкіл Новини Репортаж
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Серпня 2020, 19:05

На Рівненському загальновійськовому полігоні завершився конкурс на найкращу обслугу зенітної установки ЗУ-23 Сухопутних військ ЗСУ. Впродовж трьох днів військовослужбовці оперативних командувань визначалися з найкращими обслугою, командиром, навідником та стрільцем, — повідомляє АрміяInform. 

Відбір учасників змагань відбувався в кілька етапів. Спершу визначали найкращих зенітників у кожній військовій частині Сухопутних військ, які потім виборювали місце лідера на рівні оперативного командування. Днями чотири найкращі обслуги зенітної установки ЗУ-23 — по одному представнику з кожного оперативного командування — зібралися на Рівненському полігоні.

— Конкурсантам потрібно було продемонстрували досконале володіння теоретичними знаннями під час військово-професійної частини конкурсу. За рішенням оргкомітету, через жеребкування обрано 4 з 9 нормативів, за якими відбувалася практична частина змагань. Дух суперництва відчувався на всіх етапах конкурсу, особливо під час виконання стрільб зі штатної зброї, зенітного біатлону та маскування, — прокоментував АрміяInform старший офіцер служби зв’язків із громадськістю ОК «Захід» СВ ЗСУ підполковник Ярослав Мельничук.

На завершальному етапі зенітники змагалися у вогневій підготовці,  вражаючи наземні та повітряні цілі, розташовані на різних відстанях. Приміром, мішень, яка імітує вертоліт, встановили на відстані понад 1 кілометр від вогневих позицій.

За підсумками конкурсу, найкращим командиром ЗУ-23 визнано представника ОК «Схід». Зенітникові з ОК «Північ» не було рівних серед навідників, а найкращим стрільцем з АК-74 став конкурсант з ОК «Захід». Перше місце в конкурсі на найкращу обслугу посіли зенітники ОК «Схід».

Наприкінці серпня найкраща обслуга ЗУ-23 Сухопутних військ візьме участь у конкурсі на найкращий розрахунок ЗС України.

Фото — служба зв’язків з громадськістю оперативного командування «Захід» Сухопутних військ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Це законна ціль»: у Міноборони прокоментували ураження військового заводу «Кремний Эл» у Брянську
«Це законна ціль»: у Міноборони прокоментували ураження військового заводу «Кремний Эл» у Брянську

Завод «Кремний Эл», по якому вдарили Сили оборони України, виробляє напівпровідники та мікросхеми, що складають системи керування російських ракет.

РСЗВ «Град» та пʼять гармат: Signum влаштував «артоцид» окупантам на Лиманщині
РСЗВ «Град» та пʼять гармат: Signum влаштував «артоцид» окупантам на Лиманщині

Оператори батальйону Signum і надалі знищують ворожу артилерію на Лиманському напрямку.

Штабіст, будівельник, поводир: затримали 13 організаторів «ухилянтських схем»
Штабіст, будівельник, поводир: затримали 13 організаторів «ухилянтських схем»

За суми від 5 до 16 тисяч доларів США вони пропонували військовозобов’язаним уникнути призову через підроблені документи або допомагали втекти за кордон.

Коригував обстріли рашистів на Донеччині: СБУ затримала одного з екскерівників стратегічного підприємства
Коригував обстріли рашистів на Донеччині: СБУ затримала одного з екскерівників стратегічного підприємства

СБУ затримала на Донеччині коригувальника повітряних атак рф. Ним виявився завербований ворогом колишній начальник цеху місцевого машинобудівного заводу.

Воїни ССО вдарили по ворожому арсеналу та складу БПЛА
Воїни ССО вдарили по ворожому арсеналу та складу БПЛА

Підрозділи Middle-strike ССО завдали ударів по ворожому арсеналу на окупованій Донеччині й радіолокаційній станції в Севастополі.

За чотири роки з російського полону визволено 8050 українців — Коордштаб
За чотири роки з російського полону визволено 8050 українців — Коордштаб

За чотири роки роботи Координаційного штабу з російського полону вдалося повернути додому 8050 українців.

ВАКАНСІЇ
Головний сержант взводу

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Діловод (ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Оператор БПЛА (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---