ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як вирішувати питання соціального захисту ветеранів – обговорювали в Умані

12 Серпня 2020, 18:50
Як вирішувати питання соціального захисту ветеранів – обговорювали в Умані

Під час робочої поїздки до міста Умань Черкаської області заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко зустрівся з міським головою Олександром Цебрієм.

Міський голова розповів про виконання програм соціального захисту ветеранів міста та членів їхніх сімей, зокрема, щодо медичного, земельного та квартирного забезпечення, національно-патріотичного виховання дітей, а також про шляхи вирішення нинішніх проблем. Про це повідомляє Мінветеранів.

Олексій Ілляшенко поінформував учасників зустрічі про поточні напрями роботи профільного міністерства та звернув увагу на потенціал ветеранської спільноти міста:

«Наші ветерани, якщо правильно до них підійти, дати можливість адаптуватися до життя, можуть стати рушійною силою позитивних перетворень у будь-яких сферах життя міста», – наголосив заступник міністра.

Олексій Ілляшенко та генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Мінветеранів Всеволод Стеблюк зустрілися з членами родин загиблих на Сході країни, а також із представниками ветеранських організацій Уманського району. Під час зустрічі вони розповіли про напрями діяльності Міністерства у справах ветеранів і відповіли на запитання щодо забезпечення пільг та соціальних гарантій.

Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство