ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У бригади «Холодний Яр» новосілля!

28 Серпня 2020, 17:21
У бригади «Холодний Яр» новосілля!

Дві нові казарми поліпшеного планування відкрили свої двері для військових окремої механізованої бригади «Холодний Яр». 250 військовослужбовців за контрактом тепер мають комфортні умови для проживання в гарнізоні.

Сьогодні командувач військ Оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко та командир окремої механізованої бригади «Холодний Яр» полковник Дмитро Брижинський перерізали символічну стрічку та разом з новоселами оглянули новобудови.

Будівництво виконав 194-й понтонно-мостовий полк Державної спеціальної служби транспорту протягом близько дев’яти місяців.

— Кожна казарма поліпшеного планування розрахована на 125 військовослужбовців служби за контрактом. Військовослужбовці, які тут оселяться, отримають повністю готовий комплекс для проживання. Це блокова система на дві кімнати, є окремі душові кабіни, санвузли, умивальники, меблі, холодильники. На кожному поверсі є багатофункціональна кухня та обладнане всім необхідним місце для прання, сушіння та прасування одягу, — розповів під час оглядин командир 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту полковник Геннадій Заремба.

— Будівництво цих трьох об’єктів розпочинала цивільна організація, однак не завершила його. Наразі тривають роботи з приймання недобудов та проведення низки експертиз, оскільки є претензії до якості роботи цивільних будівельників — багато чого доведеться демонтувати та переробляти. Щойно ми завершимо приймання цих будівель, то відразу розпочнемо роботи. Сподіваюся, що наступного квітня ще три казарми поліпшеного планування разом з облаштованою прибудинковою територією будуть готові до здавання в експлуатацію, — зазначив Геннадій Заремба.

Холодноярівець молодший сержант Іван Колесник разом із сусідами облаштовуються у своїй кімнаті, яка розрахована на проживання п’яти військовослужбовців.

— Раніше жили у звичайній казармі, тут набагато комфортніші умови: зручні ліжка, можна скористатися електрочайником та в будь-який момент зарядити мобільний з власної розетки. Порівняти зі звичайною казармою неможливо — раніше у тумбочку можна було покласти хіба що наплічник, а тут цілий гардероб у розпорядженні, поруч душ, кухня, все що потрібно, — ділиться враженнями Іван Колесник.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини