ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Британія залучить армію для стримування потоку мігрантів, що прибули через Ла-Манш

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Серпня 2020, 8:45

До Великої Британії протягом декількох днів прибули сотні нелегальних мігрантів, у зв’язку з чим МВС країни звернулося за допомогою до армії, а також до уряду Франції для приборкання їхнього потоку. Про це повідомляє Reuters.

Скориставшись спекотною погодою та спокійними морськими умовами, сотні людей, включаючи дітей і вагітних жінок, за останні дні на перевантажених гумових човнах та інших невеликих суднах перетнули небезпечний морський шлях протяжністю 33 км.

Міністерство оборони Великої Британії отримало офіційний запит від міністерства внутрішніх справ про направлення збройних сил для надання допомоги прикордонникам в операціях в Дуврській протоці.

Міністр імміграційного контролю Великої Британії Кріс Філп спробував чинити тиск на Францію перед зустріччю зі своїм французьким колегою в Парижі наступного тижня.

«Французи повинні передусім перешкодити цим нелегальним мігрантам дістатися до води», — сказав Філп у своїй статті, розміщеній в газеті Daily Telegraph.

Він додав, що Велика Британія намагатиметься повернути до Франції тих, хто прибув у країну через Ла-Манш.

Міністерство внутрішніх справ Франції заявило, що групи контролю на північному узбережжі щодня перехоплюють мігрантів, і для цього були мобілізовані додаткові ресурси. Для розв’язання цієї проблеми Франція попросить Велику Британію заплатити 30 млн фунтів (39,12 млн доларів) поліції на протоці Ла-Манш, повідомляє газета Sunday Telegraph.

Лондон ще не ухвалив рішення про те, чи йти на зустріч цій вимозі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Об’єднати всю цифровізовану медичну частину в єдину екосистему — як реформується військова медицина
Об’єднати всю цифровізовану медичну частину в єдину екосистему — як реформується військова медицина

Цифровізація ВЛК, реформа військової медицини, нові виклики через війну дронів, евакуація поранених, чи можуть військові з діабетом служити та за яких умов.

З початку доби на фронті відбулося 50 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 50 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Покровський (10) та Костянтинівський (10) напрямки.

Український РЕБ 2022 vs 2026: експерт Анатолій Храпчинський розповів про радіоелектронний захист під час великої війни
Український РЕБ 2022 vs 2026: експерт Анатолій Храпчинський розповів про радіоелектронний захист під час великої війни

На початку широкомасштабного вторгнення Україна входила у війну з обмеженим набором засобів радіоелектронної боротьби.

Представниця ЗСУ виборола срібло чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів
Представниця ЗСУ виборола срібло чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів

Спортсменка Центрального спортивного клубу Збройних Сил України Маргарита Ангарська здобула срібну нагороду в командних змаганнях.

Україна і Данія запускають спільний проєкт для модернізації одного з навчальних центрів ЗСУ
Україна і Данія запускають спільний проєкт для модернізації одного з навчальних центрів ЗСУ

Міністр оборони України зустрівся з міністром оборони Данії Троельсом Лундом Поульсеном під час його візиту до Києва.

«Град», БМП, жива сила та укриття: «Фенікс» знищує ворога на Лиманському напрямку
«Град», БМП, жива сила та укриття: «Фенікс» знищує ворога на Лиманському напрямку

Дронарі прикордонного підрозділу «Фенікс» виявляють та знищують ворожу техніку, живу силу противника та засоби зв’язку.

ВАКАНСІЇ
Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Снайпер (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 28100 до 128100 грн

Володимир, Волинська область

бухгалтер розрахункової групи фінансово-економічної служби ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Радіотелеграфіст (в/ч А2558)

від 20100 до 50100 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---