ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск лейтенантів

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Серпня 2020, 13:43

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів «бакалавр» молодим офіцерам, які надалі проходитимуть військову службу в лавах Збройних Сил України. Про це йдеться на сайті інституту.

Цього року військовий виш випустив 66 лейтенантів, троє з яких отримали дипломи з відзнакою, а саме: лейтенант Дмитро Пунько, лейтенант Катерина Качан та лейтенант Олена Мартиненко.

Варто зазначити, що ВІКНУ вперше випускає бакалаврів за напрямом «Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України».

Нагадаємо, торік у грудні у Військовому інституті відбувся випуск 32 офіцерів, які вже проходять службу в різних областях України.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

У соцмережі X (Twitter) поширюється відео з тимчасово окупованого Бердянська, на якому зафіксовано, як українських чоловіків під конвоєм примусово відправляють воювати на боці рф. Автори публікації наголосили: у разі окупації «відсидітися» не вдасться нікому.

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

Бійці 3-ї роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБпАК) 91-го окремого батальйону продемонстрували результати роботи своїх бомберів. Дрони методично знищують живу силу ворога, укриття та склади з боєприпасами.

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продовжують нищити окупантів на Харківщині. Бійці оприлюднили відео, на якому одним ударом поранено трьох росіян, спалено склад боєприпасів та ліквідовано загарбника влучанням «просто в лоба».

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

Наземний роботизований комплекс (НРК) «АРДАЛ» рятує життя та доставляє боєкомплект у Покровську, замінюючи звичайні автівки на небезпечних ділянках.

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

19 листопада 2025 року під час штурму наших позицій поблизу селища Котлине Покровського районі представники зс рф взяли в полон 5 військовослужбовців ЗСУ. Коли обеззброєні українські захисники лежали на землі обличчям донизу, один з окупантів відкрив по них прицільний вогонь з автомата, вбивши їх.

Тепер полюємо ми: ССО збили ворожий гелікоптер Мі-8 deep-strike дроном на території рф

Тепер полюємо ми: ССО збили ворожий гелікоптер Мі-8 deep-strike дроном на території рф

Уперше російський гелікоптер Мі-8 був збитий у повітрі «deep strike» дроном Сил спеціальних операцій.

ВАКАНСІЇ

Водій категорії B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Стрілець-санітар

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

Бухгалтер

від 19000 до 19000 грн

Дніпро

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

--- ---