Він входить до Об’єднаного командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії. За результатами навчання він отримав Thales Prize як найкращий міжнародний…
Слідчий комітет Білорусі має докази, що затримані в Мінську росіяни не мали наміру залишати республіку і летіти в Стамбул. Про це повідомляє Interfax-Україна з посиланням на представника відомства Олександра Агафонова.
“Як з’ясувало слідство, летіти туди (в Стамбул – ІФ) вони не мали наміру”, – заявив Агафонов в ефірі білоруського телеканалу ОНТ в п’ятницю.
Він уточнив, що всі затримані в Білорусі росіяни допитані за участю захисту, “їх свідчення непослідовні, а цілі перебування в Білорусі суперечливі”.
Агафон заявив, що, за словами допитаних, “11 осіб мало намір летіти до Венесуели, 15 слідувало в Турецьку Республіку, два – на Кубу, один – в Сирію, один – не знав, куди летить, ще троє відмовилися від свідчень”.
“Видається сумнівним, що одним рейсом в літаку можна зробити переліт до країн різних континентів”, – додав він.
Як зазначається у повідомленні, співробітники правоохоронних органів Білорусі затримали 29 серпня вночі під Мінськом 32 бойовиків іноземної приватної військової компанії “Вагнер”, ще одну людину було затримано на півдні країни.
30 липня Служба безпеки України заявила, що ініціюватиме питання екстрадиції затриманих у Білорусі бойовиків. 31 липня МЗС Білорусі передало Україні список затриманих і звернулося з проханням передати зазначений документ компетентним органам України.
30 липня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про те, що Росія не визнає затриманих у Білорусі громадянами України.
На прохання прокоментувати, якою буде реакція російської сторони в разі можливої екстрадиції затриманих в Білорусі в Україну, оскільки половина обвинувачених є громадянами цієї країни, Пєсков сказав: “Ми не визнаємо українського громадянства. Вони громадяни Росії”.
31 липня стало відомо, що український офіс генпрокурора звернувся до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь із запитами про тимчасовий арешт осіб, які 29 липня були затримані правоохоронними органами цієї держави.
“28 особам, з яких 9 громадян України, оголошено про підозру за фактом участі в терористичній організації (ст.258-3 КК України)”, – повідомили українські правоохоронці.
Україна проситиме про видачу 28 затриманих, яким пред’явлені підозри. “Таким чином, українська сторона висловила намір вимагати видання цих осіб Україні для притягнення до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконною участю у збройному конфлікті на Донбасі”, – додали в офісі генпрокурора.
Боєць підрозділу «Оріон» бригади «Помста» на псевдо «Бас» перекваліфікувався з піхотинця на оператора БПЛА, бо хотів нищити якомога більше ворогів.
Від початку доби на фронті відбулося 61 бойове зіткнення, найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках.
Безпілотник бригади «Хижак» департаменту патрульної поліції прийшов на допомогу воїну, якому через різке погіршення стану здоров’я терміново знадобилися ліки.
Зв’язківець, військовослужбовець
від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)
Військовослужбовець в Іршаву
Львів
Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Він входить до Об’єднаного командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії. За результатами навчання він отримав Thales Prize як найкращий міжнародний…