ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ООН не вдалося забезпечити доступ Верховного комісара з прав людини до Криму – Генсек ООН

7 Липня 2020

ООН не вдалося знайти взаємоприйнятної формули для забезпечення доступу Управління Верховного комісара ООН з прав людини в Крим. Про це сказано у другій доповіді Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна), тимчасово окупованими Російською Федерацією, повідомляє УНН.

“На жаль, незважаючи на зусилля і незважаючи на готовність Російської Федерації і України обговорити це питання з Організацією Об’єднаних Націй, протягом звітного періоду все ще не вдалося знайти взаємоприйнятної формули для забезпечення доступу УВКПЛ до Криму”, – зазначив у доповіді Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Сказано, що доступ Управління Верховного комісара ООН з прав людини необхідний для забезпечення безпосереднього моніторингу та звітності про становище в царині прав людини в Криму.

“Я настійно закликаю Російську Федерацію, а також Україну докласти всіх зусиль для забезпечення безперешкодного доступу УВКПЛ та інших відповідних підрозділів Організації Об’єднаних Націй в Крим, з тим, щоб забезпечити ефективне здійснення відповідних резолюцій Генеральної Асамблеї. Тому я буду продовжувати вишукувати можливості і визначати практичні шляхи забезпечення доступу до Криму для УВКПЛ та інших відповідних підрозділів Організації Об’єднаних Націй”, – додав Антоніу Гутерреш.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України