ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Авіаексперт РФ Лукашевич видав книжку «Трагедія МН17 правда і брехня»

16 Липня 2020

Російський авіаексперт Вадим Лукашевич видав книжку під назвою «Трагедія МН17 правда і брехня», в якій, за його словами, “детально проаналізовано, розібрано, розкладено по поличках, з аргументами і доказами” те, що сталося в небі над Донбасом влітку 2014 року.

Про це Лукашевич написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

«Зараз мій момент істини. Сьогодні я встаю в повний зріст і представляю вам головну справу мого життя – найповніша, найоб’єктивніша, енциклопедична за охопленням розповідь про загибель рейсу МН17. Це те, що я повинен був зробити, тому що крім мене так не зможе зробити ніхто, тому що ви чекали від мене саме це, і тому що зробити це повинен був саме росіянин», – написав Лукашевич.

За його словами, про «енциклопедичність перших двох томів свідчать понад 1000 ілюстрацій (включно з унікальними), 1860 вивчених першоджерел та іменний покажчик на 780 прізвищ. А про якість змісту перших двох томів говорить той факт, що вони були використані в кримінальному розслідуванні міжнародної Об’єднаної слідчої групи (JIT), і я був залучений Державною прокуратурою Нідерландів як офіційний свідок у справі МН17».

«Я розповів правду. Я зробив все, що від мене залежало, вклавши в ці сторінки свої знання, досвід, Душу і Совість. Тепер мені потрібна ваша допомога. І не тільки тому, що без вас книжка не побачить світ, а передусім тому, що ця книжка – для вас», – резюмував Лукашевич.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Новини світу та України