ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Госпіталі для ветеранів війни підпишуть додаткові угоди за програмою медичних гарантій

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2020, 10:16

Госпіталі для інвалідів та ветеранів війни отримають можливість підписати додаткові угоди для дофінансування за програмою медичних гарантій так званого перехідного фінансування.

Про це на брифінгу сказала заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, повідомляє Укрінформ.

«Найближчим часом вже розпочнеться це контрактування. Завершується погодження усіх нормативних документів, візування Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, оскільки процедура потребує таких погоджень. Це достатньо складний процес, проте додаткове фінансування буде з липня 2020 року», – сказала Ірина Микичак.

За її словами, загалом у країні працює 30 госпіталів для інвалідів та ветеранів війни, в яких розгорнуто 6517 ліжок різного профілю.

За аналізом їхніх власників — обласних рад, на три квартали 2020 року мінімальна потреба у фінансуванні становила 648 млн грн. «Таким чином госпіталі ветеранів війни недоотримали фінансування у 2020 році за програмою медичних гарантій майже 272 млн грн. Це дуже велика сума. Значна частина госпіталів сьогодні не може забезпечити увесь спектр медичної допомоги, медичної послуги, харчування в тому обсязі, який передбачений чинним законодавством», – додала заступник міністра охорони здоров’я.

Вона нагадала, що фактично фінансування госпіталів цього року здійснювалося за цільовою медичною субвенцією з державного бюджету, а з квітня їх, як і більшість закладів охорони здоров’я, перетворили в комунальні некомерційні підприємства, що уклали угоди з Національною службою здоров’я на три квартали 2020. Загалом сума підписаних контрактів становила 377 млн 65 тис. грн. «Це фінансування 28 госпіталів ветеранів, оскільки два інших перебувають на державному фінансуванні та підпорядковані безпосередньо МОЗ», – сказала Ірина Микичак.

Як відомо, в Україні на диспансерному обліку у закладах охорони здоров’я станом на 1 січня 2020 року перебували 884 800 ветеранів воєн і 205 612 учасників антитерористичної операції, серед них – 9 476 інвалідів і 196 136 учасників АТО.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
15 років за зраду: ексзаступницю начальника поліції засудили за ескорт російських колон

15 років за зраду: ексзаступницю начальника поліції засудили за ескорт російських колон

Полтавський апеляційний суд остаточно підтвердив 15-річний вирок для колишньої заступниці начальника Купʼянського райвідділу поліції, яка в перші дні повномасштабного вторгнення організувала супровід російських військових колон.

Геймерський контролер — бойовий пульт: Steam Deck керує кулеметом «Шабля»

Геймерський контролер — бойовий пульт: Steam Deck керує кулеметом «Шабля»

ЗСУ вже більше року використовує дуже популярну систему для відеоігор Steam Deck для керування дистанційними гарматними вежами та кулеметами полі бою.

Без права на помилку: вибухотехніки Чернігівщини знешкодили бойові частини дронів

Без права на помилку: вибухотехніки Чернігівщини знешкодили бойові частини дронів

На Чернігівщині вибухотехніки поліції знешкодили дві бойові частини від ворожих ударних безпілотників, виявлені після однієї з нещодавніх атак, продемонструвавши роботу, що вимагає сталевої витримки та не залишає права на помилку.

Росіяни пошкодили аміакопровід «Одеса—Тольятті»: військові ведуть розвідку з БПЛА, загрози немає

Росіяни пошкодили аміакопровід «Одеса—Тольятті»: військові ведуть розвідку з БПЛА, загрози немає

Внаслідок артилерійського обстрілу окупантів було пошкоджено ділянку аміакопроводу «Одеса—Тольятті» на лінії бойового зіткнення. Станом на полудень 10 жовтня погіршення якості повітря не зафіксовано.

Володимир Зеленський обговорив з президенткою ЄЦБ використання заморожених активів рф

Володимир Зеленський обговорив з президенткою ЄЦБ використання заморожених активів рф

Президент України Володимир Зеленський поінформував президентку Європейського центрального банку Крістін Лагард щодо чергового російського удару по енергетиці, та обговорив перспективи використання заморожених активів рф.

Легіон «Свобода Росії» виходить в море: російські добровольці вперше отримали морські дрони

Легіон «Свобода Росії» виходить в море: російські добровольці вперше отримали морські дрони

Російські добровольці з легіону «Свобода Росії» у співпраці зі спецпризначенцями Головного управління розвідки Міністерства оборони України вперше отримали на озброєння надводні безекіпажні катери, що в українській розвідці називають «новою фазою антипутінського спротиву».

ВАКАНСІЇ

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Коломия

Військова частина А1267

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стрілець

від 26000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Автомеханік

від 22000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Сапер в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---