ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з нагоди Дня Сил спеціальних операцій ЗС України

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Липня 2020, 10:33 5

Однією з наймолодших складових Збройних Сил України є Сили спецоперацій, які є елітою української армії, оскільки здатні виконувати найскладніші бойові завдання.

Ми пишаємося цими професіоналами, які в непростий для України час, гідно захищають рідну землю від підступного агресора.

Ваше гасло «Іду на ви!» – стало справжнім символом незламності та нескореності, а кращі риси – мужність, сміливість, відвага та рішучість допомагають набувати необхідні бойові спроможності.

Під час щоденних навчань та за роки війни особовий склад Сил спеціальних операцій став воїнами нової формації з особливою філософією, стилем життя та умовами бойової діяльності.

Сьогодні, вшановуючи цих славних воїнів, низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих та згадуємо усіх, хто віддав власне життя у боротьбі за свободу і незалежність України. Їхні подвиги назавжди вписані в історію нашої держави!

Від імені Сухопутних військ Збройних Сил України щиро дякую всім військовослужбовцям та ветеранам Сил спецоперацій за самовіддану службу України!

Пліч-о-пліч до спільної мети!

Пліч-о-пліч до перемоги!

Слава Силам спеціальних операцій!

Слава Україні!

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України

генерал-лейтенант  Олександр СИРСЬКИЙ

Читайте нас в Telegram