Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Про це повідомив заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай. За його словами, це значно посилить практичну компоненту викладання предмета «Захист Вітчизни», а також у рази покращить якість допризовної підготовки юнаків та дівчат.
Торік завдяки ініціативі і допомозі військового відомства 260 навчальних автоматів АКМ та 130 пістолетів ПМ надійшли до 30 освітніх закладів області. Наразі до отримання навчальної зброї готуються ще близько тридцяти шкіл Полтавщини. Для цього їхнє керівництво виконало перелік обов’язкових умов, які передбачають наявність спеціальних приміщень та сейфів для зберігання зброї і належну організацію її обліку.
– Слід додати, що Полтавщина наразі – єдина область в Україні, де активно запроваджується відновлення матеріально-технічної бази викладання предмета «Захист України» у частині забезпечення навчальною зброєю, – зазначив підполковник Едуард Бородай. – Відбудова тирів, смуг перешкод, створення спеціалізованих класів допризовної підготовки у поєднанні з умінням молоді володіти стрілецькою зброєю має стати невід’ємною часткою організації навчального процесу керівництвом освітньої галузі, а не тільки ініціативою військових.
Створення спецкласів для військового навчання учнів активно поєднується з обладнанням кімнат-музеїв, присвячених подіям на сході України, увічненням пам’яті загиблих героїв-земляків. Цьому активно сприяють ветерани, військовослужбовці частин та підрозділів Збройних Сил України.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 20000 до 20000 грн
Рівне
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….