ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Прикордонники провели спільні навчання з ВМС у Чорному морі

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Липня 2020, 15:51

У заходах взяли участь підрозділи Південного регіонального управління, Регіонального управління Морської охорони ДПСУ та Військово-Морських Сил ЗСУ. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

Спільне практичне тренування передбачало дії резервів відомств у разі збройної агресії умовного противника на територію України. Основні тактичні дії розгорнулись на острові Зміїний, куди також на посилення висунулись спецпризначенці Південного регіонального управління, яких було доставлено прикордонною авіацією та корабельно-катерним складом Морської охорони. Дати збройну відсіч противнику, одночасно вийшли й корабельні тактичні групи та військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти ВМС України, які десантувалися на острів.

Варто зазначити, що окрім питань злагодженості та взаємодії підрозділів обох відомств, військовослужбовці відпрацювали й практичні вправи з бойовою стрільбою. На навчання був запрошений голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций, який разом з начальником Південного регіонального управління полковником Сергієм Мулом та командувачем ВМС  ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою прибули на острів та перевірили хід тренувань.

Наприкінці практичних заходів, керівництво навчання високо оцінило злагодженість підрозділів ДПСУ та ВМС ЗСУ щодо дій в умовах кризової ситуації.

 

Читайте нас в Telegram