Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Російська окупаційна влада в Криму зневажає права людини кримських татар та інших українців, які пережили шість років порушень, включаючи залякування, зникнення, арешти та затримання. З такою заявою виступив виконувач обов’язків політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Баль, повідомляє «Голос Америки».
У своїй промові під час засідання Постійної ради ОБСЄ Баль наголосив, що Росія утримує понад 80 політв’язнів з Криму, більшість з яких є кримськими татарами.
«Ми стежимо за судом над 69-річним лідером кримськотатарського регіонального Меджлісу міста Судак Ільвером Аметовим, якому загрожує до чотирьох років ув’язнення за володіння іржавою одиницею зброї часів Другої світової війни, знайденою під час рейду його оселі», — йдеться у повідомленні.
Баль висловив занепокоєння через зусилля Росії з мілітаризації Криму, а саме розміщення там «літаків і ракет, що можуть переносити ядерний заряд, іншої зброї та боєприпасів, а також військового персоналу».
Майже 24 000 молодих мешканців Криму призвано до російських збройних сил, йдеться в заяві.
«Ми вимагаємо від Росії припинити окупацію Криму, негайно звільнити всіх українців, яких вона несправедливо ув’язнила, забрати свої сили та припаси зі сходу України та Криму», — наголосив Баль.
Також у своїй заяві від імені місії США в ОБСЄ Баль відзначив погіршення безпекової ситуації для спостережної місії ОБСЄ на Донбасі.
— Вочевидь, Росія більше не віддана забезпеченню безпеки СММ. Натомість керовані Росією сили з очевидною безкарністю проводять інциденти, що створюють загрозу для співробітників місії, — зазначив американський дипломат.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….