ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як по Москві «Бумеранг» тягали

25 Червня 2020, 15:43

«Побєдобесний парадовірус» у Москві мав би, за задумом господаря Кремля, продемонструвати Заходу «міць і непереможність» російської армії. З цією метою асфальт російської столиці нещадно руйнували 232 одиниці військової техніки, які мали б грізно прокотитися бруківкою Червоної площі. Тут були всілякі «тайфуни», «кинджали», «бережки», «деривації» і, звичайно, недогоріла з минулого параду «армата».

Серед усього цього «грізного» арсеналу була й уніфікована бойова платформа шифру «Бумеранг», яку вперше представили на параді у 2015 році, а торік почалися її перші серійні поставки в армію РФ.

Проте після параду щось пішло не так, і здивовані москвичі та гості столиці РФ мали змогу спостерігати , як із бронетранспортера почав валити дим, а за декілька метрів цей зразок «новітньої російської техніки» зупинився й далі його переміщували Білокам’яною старим дідівським методом – за допомогою буксира. Наразі здивовані свідки події ламають голову, що це було – звичайна поламка, традиційна для новітньої російської техніки, чи «Бумеранг» настільки засекречений, що, аби вберегти його від зайвих очей, довелося виставляти димову завісу.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: