ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У яких випадках ліцеїсти можуть вступати до військових вишів без здачі ЗНО?

22 Червня 2020
У яких випадках ліцеїсти можуть вступати до військових вишів без здачі ЗНО?

Цього року, відповідно до ст. 44 Закону України «Про вищу освіту», вступники з-поміж випускників військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою мають змогу вступати до військових навчальних закладів, не здаючи зовнішнє незалежне оцінювання.

Про це кореспондентам АрміяInform повідомили в Департаменті військової освіти і науки Міноборони України.

— Прийом кандидатів на навчання з військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою на спеціальності, замовником на підготовку фахівців за якими є Міністерство оборони України, в галузі знань «Військові науки, національна безпека та безпека державного кордону» здійснюється за результатами вступних випробувань, — зазначили в Департаменті.

На інші спеціальності (зокрема, на «цивільні» галузі знань) – тільки за результатами ЗНО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини