ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Як курсанти-вертолітники вчилися літати вночі

Новини
19 Червня 2020, 16:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У бригаді транспортної авіації, що дислокується на Вінниччині, відбулась чергова льотна зміна. Польоти виконувалися вдень та вночі на літаках Ан-26 та вертольотах Мі-8. Про це повідомляє АрміяInform.

Як розповіли кореспондентові АрміяІнформ у військовій частині, на транспортних літаках чергові перевірки виконували льотчики бригади, а на вертольотах відпрацьовували нічні польоти курсанти п’ятого курсу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Командир бригади військовий льотчик 1-го класу полковник Андрій Сідаш висловлює свою вдячність мешканцям міста Вінниця за розуміння незручностей з приводу інтенсивності нічних польотів над містом, адже це – пріоритетний напрямок льотної підготовки в 2020 році.

Також комбриг відзначає, що ввірена йому військова частина знаходиться на високому рівні льотної підготовки.

– Визначена інтенсивність льотних змін забезпечить досягнення запланованого льотного вишколу на 2020 рік та підтримає бойовий потенціал авіаційної бригади на високому рівні, – говорить полковник Андрій Сідаш.

Упродовж льотної зміни значну увагу командування частини приділило й підготовці курсантів-стажистів. Курсанти-вертолітники продовжують проходження льотної практики, а вже наступного тижня очікується прибуття курсантів п’ятого курсу ХНУПС для виконання навчальних польотів на літаках Ан-26.

У бригаді зазначають, що від початку 2020 року загальний наліт екіпажів становить уже понад 700 годин, виконано десятки льотних змін, під час яких відпрацьовували найрізноманітніші завдання з різних видів підготовок.

Кореспондент АрміяInform

«Байкерський сезон» скасовується: пілоти 63-ї бригади влаштували сафарі на мотоциклістів рф
«Байкерський сезон» скасовується: пілоти 63-ї бригади влаштували сафарі на мотоциклістів рф

Російські штурмовики дедалі частіше їздять на мотоциклах. На Лиманському напрямку їх наздоганяють українські FPV-дрони.

Кількість загиблих внаслідок російського удару на Київщині зросла до 10
Кількість загиблих внаслідок російського удару на Київщині зросла до 10

У Київській області внаслідок російського ракетного удару загинуло 10 осіб, ще близько 100 людей дістали поранення різного ступеня важкості.

«Ефесбівцям набрид плач дитини»: комбат розповів, як його дружина з немовлям пройшла фільтрацію в рф
«Ефесбівцям набрид плач дитини»: комбат розповів, як його дружина з немовлям пройшла фільтрацію в рф

Дружина командира 132-го окремого розвідувального батальйону ДШВ із немовлям пройшла російську фільтрацію та повернулася в Україну.

«Кримський рубильник off»: СБС уразили ще 19 енерговузлів у Криму та на ТОТ
«Кримський рубильник off»: СБС уразили ще 19 енерговузлів у Криму та на ТОТ

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 19 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
Olx Майстер БПЛА в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

RobotaUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Краматорськ

Старобільський РТЦК та СП

RobotaUa Старший сапер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

WorkUa Мережевий інженер

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Olx Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область